logo

5 trików makijażowych dla oszczędnych!

22sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Nie zawsze mamy pod ręką potrzebne produkty lub po prostu znów zaspałyśmy do pracy... W takich sytuacjach znajomość makijażowych trików jest niezbędna, żeby szybko i efektownie się pomalować. Wybraliśmy kilka trików, które ułatwią codzienność!

Reklama

Oprócz trików przygotowaliśmy też przykładowe kosmetyki w niższych cenach. Ciekawe, który pomysł spodoba się Wam najbardziej!

 

1. Szybki i prosty makijaż brwi

Dobrze pomalowane brwi wpływają na to, jak wyglądać będzie cała twarz. Nie każdy lubi wizyty u kosmetyczki i traktowanie ich henną, jednak nie zawsze mamy rano czas na dokładne rozprowadzenie cienia lub kredki do brwi. A tutaj nawet najmniejsze zawahanie ręką będzie widać! Dla mocno zaspanych osób, bezpieczniejszą opcją jest użycie starej szczoteczki od tuszu do rzęs - oczywiście umytą i oszuszoną, oraz kredki do oczu w odpowiednim odcieniu. "Brudzimy" szczoteczkę kredką i przeczesujemy nią brwi - gotowe!

2. Zaschnięty tusz do rzęs

Każdemu się to chyba zdarzyło! Wystarczy zagotować wodę i potrzymać szczoteczkę wraz z otwartą buteleczką nad unoszącą się parą wodną. Na pomalowanie rzęs maskarą o tradycyjnej konsystencji będziemy mieć kilka chwil :)

3. Sińce pod oczami

Jeśli nie budzicie się często z ciemnofioletowymi sińcami pod oczami i nie macie w domu korektora, który by ładnie je zakrył, a niestety - akurat dziś wyglądacie jak zombie - jest na to sposób!. Każda kobieta powinna mieć w kosmetyczce czerwoną szminkę i właśnie ją nakładamy pod oczy. Nie bójcie się, szmiknę przykryjcie zwykłym korektorem pod oczy lub (chociaż lepiej nie, ponieważ jest ciężki) podkładem. Sprawdziliśmy to!

4. Powiększ usta jasnym cieniem!

Wystarczy nałożyć odrobinę jasnego cienia, rozświetlacza lub korektora na łuku kupidyna, aby usta wydawały się większe.

 

5. Kolorowy eyeliner DIY

Jeśli szukacie eyelinera w wyjątkowym kolorze, ale nigdzie nie możecie znaleźć, to spróbujcie go zrobić! Potrzebne będą cienie do powiek w danym odcieniu i płyn utrwalający - zeskrobujemy cienie do małego pojemniczka, dodajemy kilka kropel płynu i możemy nakładać nasz wodoodporny eyeliner małym pędzelkiem.

Szukacie innych kosmetycznych promocji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close