logo

5 najpopularniejszych postanowień noworocznych i promocje!

04sty 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Kamila Franczak

0

Nowy Rok stwarza nowe możliwości. Poznaj 5 najpopularniejszych postanowień noworocznych i nasze propozycje wprowadzenia ich w życie za nieduże pieniądze. Do dzieła!

Reklama

Nadszedł czas, kiedy wyciągamy notesy i zaczynamy zapisywać swoje postanowienia na kolejny rok. Opracowaliśmy listę najczęściej pojawiających się punktów. Obok prezentujemy związane z nimi promocje. Nasz artykuł z pewnością zainspiruje Cię do wprowadzenia zmian na lepsze :)

1. Zadbam o swoją figurę

Wiele kobiet marzy o smukłej, wysportowanej sylwetce. Trenerzy personalni najczęściej polecają bieganie, które wspaniale rzeźbi mięśnie. W realizacji tego postanowienia pomogą rabaty w sklepach sportowych.

Buty Sportowe wyprzedaż

2. Rzucę palenie

Rzucanie palenia jest niełatwą sztuką. Najważniejsze jest odwrócenie uwagi od braku papierosów. Zrobi to wypad do Multikina, które ma wiele ciekawych promocji, w tym "Rodzina leci do Multikina" i "Multiponiedziałki".

3. Będę czytać więcej książek

Statystyki podają, że bardzo mało czytamy. Chcesz poprawić tę sytuację? Zapraszamy do zapoznania się z rabatami w księgarniach.

Matras książki promocja

4. Udam się w niezapomnianą podróż

Co Ty na to, żeby 2016 ogłosić rokiem podróży? Promocja na loty z Tripsta pomoże Ci spełnić noworoczne życzenie!

  • Tripsta: międzynarodowe i krajowe loty już od 176,22 zł

Tanie loty

5. Zmienię swój wygląd

Kusi Cię, żeby pokazać innym nową siebie? Koniecznie przejrzyj najlepsze przeceny w sklepach odzieżowych. Oto kilka z nich:

Nowy look niewielkim kosztem

Zmiana wyglądu nie kończy się na ubraniach. Mamy dla Ciebie promocje w drogeriach. Znajdziesz wśród nich wiele kosmetyków, które pozwolą na zabawę wizerunkiem.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close