logo

5 najlepszych sklepów z letnimi wyprzedażami. Porównanie promocji

25lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Sezon letnich wyprzedaży powoli dobiega końca, ale w te ostatnie dni możecie jeszcze oszczędzić i znaleźć wyjątkowe okazje dla siebie. Prawie w każdym sklepie znajdziecie kuszące banery "-70%". Ale czy w rzeczywistości kupicie ubrania 70% taniej? Przygotowaliśmy dla Was porównanie najbardziej popularnych sklepów z największymi wyprzedażami sezonu wiosna/lato 2016.

Reklama

Pod lupę postanowiliśmy wziąć największe sklepy, w których oferty wyprzedaży wydają się być najlepsze. Sprawdziliśmy, jak to wygląda z tymi promocjami w Zalando, H&M, Reserved, Zarze i Stradivariusie. Przeanalizowaliśmy, co i gdzie kupicie najtaniej i zapłacicie najmniej za dostawę. Zobaczcie!

 

Wyprzedaze sezonowe

 

Gdzie najtańsze sukienki?

Sukienki są zazwyczaj hitem na wyprzedażach i żadna posezonowa promocja nie mogłaby się bez nich obejść. A w jakim sklepie najwięcej oszczędzicie na kupnie letniej sukienki?

Promocje na sukienki

Zestawienie wygrywa Zalando z ceną 26,55 zł za sukienkę. Różnice w cenach pozostałych sklepów nie są jednak znaczące, jedynie Zara wybija się spośród innych ceną wyższą o prawie 10 zł. W pozostałych sklepach możecie znaleźć świetne, zwiewne sukienki tylko do 30 zł.

 

Gdzie najtańsze topy i koszulki?

Topy i koszulki na letnich wyprzedażach znajdziecie już nawet lekko powyżej 10 zł. I to w większości topy uszyte w 100% z bawełny.

Koszulki w promocji

Tym razem zestawienie wyprzedaży wygrywa H&M, ale różnice w cenach pozostałych sklepów również nie są diametralne, poza Zarą.

 

Gdzie najtańsza dostawa?

Każdy sklep oferuje rzecz jasna darmową dostawę w przypadku odbioru zamówienia w salonie lub osiągnięcia określonego progu wartości zamówienia. A jeśli chcemy kupić jedną koszulkę z dostawą pod wskazane miejsce, ile będziemy musieli zapłacić za nasze zamówienie? Zobaczcie zestawienie:

Dostawa w sklepach

Najlepiej wypada Zalando, ponieważ za zmówienie w tym sklepie internetowym (podobnie, jak za zwrot) nie zapłacicie ani grosza. Ale tanio zamówicie również w H&M. Z tym, że niestety H&M nie oferuje w ogóle darmowej dostawy, nawet po przekroczeniu określonej wartości zamówienia. Natomiast wyższa cena za dostawę, niż 5,90 zł, opłaca się w przypadku większego zamówienia, nie pojedynczej sztuki. A powyżej jakiego progu zamówienia możecie dostać darmową dostawę w każdym z wymienionych sklepów?

  • H&M - brak darmowej dostawy
  • Stradivarius - darmowa dostawa powyżej 250 zł
  • ZARA - darmowa dostawa powyżej 200 zł
  • Reserved - darmowa dostawa powyżej 150 zł

 

Gdzie największe rabaty?

Każdy sklep z tych, którym przyglądamy się bliżej: Zalando, H&M, Stradivarius, ZARA, Reserved kuszą rabatami do 70%. Fakt, można tam znaleźć naprawdę tanie ubrania w promocji, ale czy naprawdę wyprzedaże sięgają 70% w każdym ze sklepów? Sprawdziliśmy to na podstawie kilku wybranych ubrań. Rzeczywiście, w każdym ze sklepów można kupić ubrania z 70% rabatem. Wyprzedaże nie tylko więc kuszą, ale również oferują naprawdę świetne okazje. A co kupicie w takiej promocji?

Oczywiście to tylko po jednym z produktów, a jest ich o wiele więcej. A gdzie NAJwięcej? W Zalando. Być może dlatego, że w Zalando znajdziecie wiele różnych marek, a prawie każda z nich oferuje rabaty. Znowu na szarym końcu plasuje się ZARA, w której produktów z rabatem 70% jest niewiele :( Ale... są.

 

Który sklep najlepszy?

Podsumowując, najtańsze sukienki i najwięcej produktów z rabatami 70% znajdziecie na Zalando, gdzie również nie zapłacicie zupełnie nic za przesyłkę, bez względu na to, gdzie i co zamawiacie. Jedynie w jednej kategorii Zalando przegrywa z H&M, jednak przewaga jest niewielka i w ostatecznym rozrachunku nie wpływa to na zajęcie przez Zalando pierwszego miejsca na podium.

Podium

Drugie i trzecie miejsce należą do H&M i Stradivariusa. Oto wyprzedażowi zwycięzcy.

Mamy nadzieję, że to zestawienie pomoże Wam w znalezieniu najlepszej okazji. Ale pamiętajcie, że to już wyprzedaże pogłębione i niebawem się skończą, więc nie macie już tak dużo czasu. A gdzie jeszcze poza wymienionymi sklepami znajdziecie świetne promocje?

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close