logo

5 najlepszych kursów online od Groupona

20kwi 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcesz zrobić coś dla siebie? Nauczyć się nowych rzeczy? Otrzymać certyfikat i podnieść swoje kwalifikacje? Skorzystaj z oferty kursów online dostępnych na Grouponie. Bez wychodzenia z domu zdobądź dodatkowe umiejętności za naprawdę małe pieniądze! Mamy dla Was 5 najlepszych kursów internetowych z Groupona.

Reklama

Ze względu na brak czasu, pośpiech i wiele obowiązków coraz bardziej popularne stają się kursy online, które są naprawdę wygodną opcją dla osób, które chcą podnieść swoje zawodowe kwalifikacje, myślą o przebranżowieniu się czy są na urlopie macierzyńskim i w przerwie między wychowywaniem dziecka a zajmowaniem się domem chcą nauczyć się czegoś nowego.

Groupon kursy online

Decydując się na kurs internetowy oszczędzicie nie tylko czas, ale również pieniądze. Ale jak zdecydować, który kurs językowy będzie odpowiedni, jakie szkolenie z zakresu Exela będzie najlepsze? Mamy dla Was 5 najlepszych kursów online od Groupona, które w ostatnim czasie najczęściej się sprzedawały!

5 najlepszych kursów online z Groupona

Tak naprawdę przez internet można szkolić się w wielu branżach: finansowej, fotograficznej, dietetycznej czy językowej. Oferta kursów online jest tak bogata, że z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Pamiętajcie, że każdy certyfikat po ukończonym kursie to kolejny wpis do Waszego CV, który urozmaica Wasz życiorys, dzięki czemu stajecie się bardziej atrakcyjni dla swoich przyszłych pracodawców. Ale kursy warto robić także dla siebie. To świetny i naprawdę niedrogi sposób spędzania wolnego czasu. Na co warto się zdecydować?

1. Kurs językowy z certyfikatem od 39,90 zł

Kurs językowy online od 39,90 zł Groupon

To zdecydowanie numer 1 na Grouponie! Za półroczny kurs wybranego języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, japońskiego, chińskiego lub arabskiego na platformie Multikurs.pl zapłacicie tylko 39,90 zł. Po zakończeniu kursu otrzymacie certyfikat potwierdzający znajomość danego języka. Do wyboru macie aż 6 poziomów zaawansowania od A1 do C2 w zależności od Waszych umiejętności, dlatego bez trudu dostosujecie poziom do swoich potrzeb i znajomości językowej :-)

2. Pracownik działu kadr i płac z zaświadczeniem MEN za 89 zł

Kursy Groupon

89 zł zamiast 399 zł za profesjonalny kurs online na pracownika działu kadr i płac, po którym dostaniecie zaświadczenie wydawane na wzorach MEN zgodnie z ustawą z dnia 11.01.2012 Dz. U z 2014 r poz. 622 to naprawdę świetna oferta! Cały program szkolenia podzielony jest na część kadrową i płacową, dzięki którym zdobędziecie niezbędne kwalifikacje, wiedzę oraz umiejętności pracownika tych działów.

3. Kurs online Master of Excel z certyfikatem MEN od 49,90 zł

Kursy online Groupon

Chcecie opanować Excela i mieć go w małym palcu? Skorzystajcie z kursu online Master of Excel! Za dostęp do materiałów szkoleniowych przez okres 3 miesięcy zapłacicie tylko 49,90 zł. Po zaliczeniu wszystkich modułów otrzymacie certyfikat zgodny ze wzorem MEN. Egzamin i zaświadczenie macie zapewnione już w cenie Groupona :-)

4. Kursy fotograficzne z certyfikatem MEN od 49,90 zł

Kursy online Groupon

Interesujecie się fotografią? Uwielbiacie robić zdjęcia i chcielibyście zająć się tym na poważnie? Na Grouponie znajdziecie świetną ofertę fotograficznego kursu online. W zależności od Waszej wiedzy i umiejętności możecie skorzystać z kursu tematycznego za 49,90 zł, dzięki któremu poznacie podstawy fotografii, budowę i funkcje profesjonalnych aparatów lub kupić Groupon za 99,90 zł na kurs fotografii cyfrowej od podstaw, z którego dowiecie się nie tylko jak robić zdjęcia, ale także w jakich sposób podejść do ich obróbki. Po zakończonych lekcjach otrzymacie certyfikat potwierdzający odbycie przez Was szkolenia.

5. Konsultant ślubny z zaświadczeniem MEN za 69 zł

Konsultant ślubny kurs online

Coraz więcej osób przy okazji organizacji swojego ślubu i wesela korzysta z pomocy profesjonalistów - konsultantów ślubnych, którzy czuwają nad przygotowaniami i przebiegiem ceremonii. Jeżeli jesteście osobami dobrze zorganizowanymi, uwielbiacie wyzwania i marzycie o byciu konsultantem ślubnym, Groupon ma dla Was kurs online za 69 zł zamiast 249 zł! Szkolenie obejmuje 40 godzin, po których otrzymacie dawkę najważniejszych informacji niezbędnych do bycia ślubnym konsultantem. Cały kurs będzie zakończony certyfikatem MEN.

Z kursów online korzysta coraz więcej osób. To dobry sposób na podniesienie swoich kwalifikacji, tym bardziej, że większość z nich kończy się prestiżowymi certyfikatami i zaświadczeniami otwierającymi nowe możliwości. Ale na Grouponie znajdziecie nie tylko internetowe szkolenia w świetnych cenach. Wybraliśmy dla Was najlepsze aktualne oferty z tego serwisu!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close