logo

5 najbardziej nietuzinkowych gadżetów do domu z rabatami

28lip 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Są takie gadżety, których używamy na co dzień w domu podczas gotowania, sprzątania, relaksu lub kupujemy je dla dekoracji. I o ile w przypadku dekoracji zastanawiamy się nad wyglądem, kolorem i innymi walorami gadżetów, tak w przypadku akcesoriów codziennego użytku raczej nie zwracamy na to uwagi. Pokażemy Wam dzisiaj, że nawet na najprostsze rzeczy można jednak spojrzeć z innej perspektywy.

Reklama

Jesteśmy bardzo kreatywni i pomysłowi. Musiał więc pojawić się na świecie ktoś, kto wpadł na kilka nietypowych pomysłów stworzenia niebanalnych gadżetów i akcesoriów, które towarzyszą nam każdego dnia. Na Bralbym.to znajdziecie mnóstwo designerskich i pomysłowych rzeczy, ale my wybraliśmy dla Was 5 najciekawszych propozycji w promocyjnych cenach.

1. Zaparzacz do herbaty

Zaparzacz do herbaty

Chyba nikt nie lubi fusów pływających w herbacie. Dlatego ktoś mądry wymyślił prosty gadżet, dzięki któremu możemy wypić ulubioną herbatę liściastą bez pływających liści i dodatków. Ale uroczy zaparzacz do herbaty Pan Robot to już naprawdę coś. Prosty gadżet, a jednocześnie tak niebanalny.

2. Latarka do książki

Latarka do ksiazki

Komu nie zdarza się czytać czy praciwać po nocy? Ale jeśli chcemy to zrobić w innym miejscu, niż nasza sypialnia czy salon lub nie chcemy przeszkadzać śpiącym już osobom - może być problem. Ale, jest na to rozwiązanie! Latarka LED do książki lub podłączana do laptopa za pomocą USB, dzięki której możecie czytać i pracować zawsze, wszędzie i o każdej porze! Może o lampce podłączanej do USB już słyszeliście, ale latarka 2 w 1 to totalna nowość!

3. Poduszka do spania na łyżeczkę

Poduszka do spania na lyzeczke

Ilu z nas nie spotkało się z problemem braku kołdry w nocy, ponieważ druga osoba uwielbia się do niej w tulać i zagarniać całą dla siebie? Można go rozwiązać na kilka sposobów: a) kupić dwa oddzielne łóżka, b) zainwestować w dwie kołdry albo... Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem będzie poduszka do spania na łyżeczkę za 79,95 zł.

4. Niewidzialna półka na książki

Niewidzialna polka na ksiazki

Chcecie zaskoczyć swoich gości? Pragniecie efektu "WOW"? To takie proste! Teraz na Bralbym.to dostaniecie niewidzialną półkę na książki, dzięki której każdemu z pewnością opadnie szczęka ze zdziwienia! Dzięki półce każdy będzie miał wrażenie, że książki lewitują w powietrzu.

5. Ociekacz na sztućce

Ociekacz na sztucce

Prosty, geometryczny kształ, który nada się doskonale do nowoczesnego i designerskiego wnętrza. A co to takiego? Ociekacz na sztućce słoń, którego zastosowanie może być jednak szersze, niż Wam się wydaje. Ociekacz, według potrzeb, może stać się również kubeczkiem na szczoteczki do zębów czy doniczką do kwiatka. Takie proste, a jednocześnie niebanalne.

Wszystkie oryginalne gadżety do domu znajdziecie na stronie Bralbym.to w promocyjnych cenach. A jeśli chcielibyście kupić inne akcesoria, dekoracje lub meble do domu ze zniżkami - mamy listę rabatów:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close