logo

5 miast idealnych na wieczór panieński

11maj 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Kamila Franczak

0

Masz w planach zorganizowanie wieczoru panieńskiego? Świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie najlepsze miejscówki. Poznaj 5 polskich miast, w których czeka na Was świetna zabawa! Spraw, aby ta noc była niezapomniana i skorzystaj z jednej z naszych propozycji!

Poznań

Nie od dziś wiadomo, że Poznań jest miejscem doznań. Okolice Starego Rynku są najlepszym punktem na imprezowej mapie miasta. Znajdziecie tutaj knajpki z wyśmienitym piwem (Chmielnik, KRIEK Belgian Pub & Cafe, Basiulium). Dobra zabawa czeka na Was w klubie Pacha. Jeśli kochacie kubańskie rytmy, to koniecznie wpadnijcie do Cuba Libre na ul. Wrocławskiej!

Poznań

Kraków

Kraków również jest dobrym miejscem na szaloną zabawę. Popołudnie można poświęcić zwiedzeniu, a wieczorem puścić się w wir zabawy. Klub Prozac na Placu Dominikańskim 6 ma dla imprezowiczów trzy sale taneczne (w każdej puszczana jest inna muzyka). Z kolei klub Rdza zachwyci Was kosmicznym wystrojem!

Kraków

Sopot

W Sopocie możecie wyskoczyć na plażę. Poza słuchaniem morskich fal i sesją zdjęciową na najdłuższym w kraju molo, warto odwiedzić popularne wśród turystów imprezownie, w tym klub Scena i Atelier. Co powiecie na wschód słońca nad Bałtykiem? Nie ma bardziej bajkowego zakończenia wieczoru panieńskiego.

Sopot

 

Zakopane

Było morze, teraz pora na góry. W Zakopanym jest wiele cudownych szlaków do zobaczenia. Można wynająć domek i zorganizować wieczór wspomnień przy lampce wina. Piękna aura będzie sprzyjać pogaduchom w kobiecym gronie :)

Wrocław

We Wrocławiu możecie wyskoczyć na shopping do Galerii Dominikańskiej lub Pasażu Grunwaldzkiego. Wieczorem koniecznie wpadnijcie na ul. Bolesława Krzywoustego. Czeka tam na Was kilka znanych klubów. Jednym z nich jest popularny w mieście Eter. To doskonały wstęp do klubowego maratonu.

Wrocław

Wyjazd panieński

Może warto połączyć wieczór panieński z dłuższą wycieczką? Wybraliśmy dla Ciebie najtańsze i najciekawsze opcje...

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close