logo

5 kg cukierków za darmo? Wawel rozdaje słodkie nagrody!

03mar 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz otrzymać zestaw składający się z aż 5 kilogramów słodyczy marki Wawel? Krówki, Michałki, Miętowe Pastylki, Trufle i inne cukierki czekają właśnie na Ciebie! Udziel krótkiej odpowiedzi i walcz o słodkie nagrody.

Reklama

"Malaga, Tiki-Taki i Kasztanki, dla siebie i być może dla koleżanki..." - i wszyscy w głowie nucą piosenkę z popularnej niegdyś reklamy firmy Wawel ;-) Producent słodyczy nie daje o sobie zapomnieć i w tym celu organizuje naprawdę słodki konkurs. Na początku krótki test - które cukierki lubicie najbardziej?

To pytanie jest także wprowadzeniem do konkursu. Na samym początku wybieracie swoje TOP 5 wśród słodyczy firmy Wawel. Jak widać na powyższym obrazku, można wybierać wśród kultowych Michałków, ciekawej Mieszanki Krakowskiej czy standardowej Krówki. Mniam!

Zasady konkursu

  1. Wejdź na stronę www.wawelradoscwyzwala.pl
  2. Wybierz TOP 5 słodyczy (należy kliknąć na pudełko ulubionych cukierków, a potem jeszcze raz na cukierka, żeby został przeniesiony do pola Twoje Top5)
  3. Zaproponuj nowy smak cukierków lub czekolady (dłuższe niż 100 znaków, do maksymalnie 500 znaków) - według regulaminu należy odpowiedzieć na pytanie: "O jakim smaku cukierek dodałbyś do oferty Wawel?"
  4. Wybierz opcję "przejdź dalej" i uzupełnij formularz zgłoszeniowy danymi (imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail i nr telefonu)

Od szansy na wygraną dzielą Cię zatem 4 kroki. To podobnie jak z jedzeniem cukierka - najpierw otwierasz papierek, wyjmujesz cukierka, wkładasz do buzi i zjadasz. Proste? :-) To do dzieła!

Ale słodko...

Nie tylko łatwość konkursu zachęca do wzięcia w nim udziału, ale przede wszystkim nagrody, które można otrzymać! Najlepsze jest to, że wygrać można CODZIENNIE. Każdego dnia wygrywa 15 osób. Nagrodą jest zestaw 5 kg cukierów (wcześniej przez Was wybranych, po 1 kg z każdego rodzaju). Jeśli zatem najbardziej lubicie na przykład białe Michałki, to otrzymacie kilogram tych cukierków i 4 kg innych, które sobie wybierzecie.

Ważna informacja, na którą zwróciła uwagę jedna z naszych fanek na Facebooku. Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, musicie zakupić dowolny produkt marki Wawel i posiadać dowód zakupu. Gdy chcieliśmy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, na profilu Wawel na FB użytkowniczka zadała pytanie: "Wysłałam zgłoszenie,ale zapomniałam,że muszę mieć paragon.Czy mogę kupić jutro produkt Wawel ,czy muszę to jednak zrobić dzisiaj?", na co Wawel odpisał: "Jutro będzie ok :)", z czego wynika, że data zgłoszenia nie musi być taka, jak data zakupu produktu Wawel. Kolejną ważną wiadomością jest fakt, że w konkursie można wziąć udział tylko raz.

Konkurs trwa do 20 marca 2016 roku. Regulamin znajdziecie TUTAJ. A na koniec mała UWAGA od nas: wygrana i konsumpcja nagrody grozi przytyciem! ;-D To nie jedyna droga do tego, żeby nabrać trochę masy. Jak zobaczycie nasze kupony rabatowe na inne artykuły spożywcze, z pewnością również nie będziecie mogli się powstrzymać:

Źródło zdjęcia głównego: oficjalny profil na Facebooku Wawel

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close