logo

5 gadżetów dla każdego pracoholika. Mamy rabaty!

12sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

12 sierpnia jest Dniem Pracoholików, więc dzisiaj swoje święto obchodzą osoby, dla których całym życiem jest praca. Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 5 gadżetów, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego pracusia. A na dodatek, mamy zniżki i rabaty!

Reklama

Nie jest tajemnicą, że pracoholicy kochają swoją pracę, nieustannie cierpią na brak czasu i poświęcają się bezgranicznie rzeczom, w jakie są zaangażowani. Jakie są tego konsekwencje? Stres, stres, stres i jeszcze raz STRES! A jak sprawić, żeby stresować się odrobinkę mniej albo zyskać kilka minut dodatkowego czasu (oczywiście na pracę :P)? Są na to sposoby dzięki gadżetom!

5 gadżetów dla każdego pracoholika

Podstawowy gadżet, który powinien leżeć w szufladzie biurka każdego pracoholika i czekać na czarną godzinę, która pewnie nastąpi po rozmowie z szefem lub działowym zebraniu. Dzięki muchomorkowi można dać upust swoim emocjom bez wyżywania się na kolegach z pracy :)

Zabawka antystresowa

Jeśli poziom stresu przekroczy już dozwoloną granicę i nawet antystresowy muchomorek nie pomoże, mamy dla Was grę, która z pewnością Was odstresuje. Mamy nadzieję, że obrońcy zwierząt się nie pogniewają :) Prosta gierka, którą możecie nosić jako breloczek przy kluczach i użyć w kryzysowych sytuacjach. Liczy się refleks i naciskanie myszek, które w danej chwili się podświetlą, a to, wbrew pozorom, wcale nie jest takie łatwe.

Gra antystresowa

Oszczędność czasu i energii :) Można siedzieć wygodnie przed laptoptem i pracować, a kiedy kawa wystygnie, wystarczy podłączyć podgrzewacz do kubków do USB i gotowe! Kawka ciepła bez ruszania się z miejsca.

Podgrzewacz do kubków na USB

Wygodne podparcie dla głowy i kręgosłupa z pewnością pomoże każdemu pracusiowi się zrelaksować w trakcie pracy. A z taką poduchą pod głową możecie siedzeć przed laptopem caaaały dzień.

Poduszka relaksacyjna

Możecie się śmiać, ale to może być Wasza ostatnia deska ratunku. Osoby, które nieustannie żyją w stresie, łatwo się denerwują lub mają charakter choleryka powinny na wszelki wypadek dokonać takiego zakupu. Nigdy nie wiadomo, kiedy dodatkowy tlen się przyda!

Tlen w puszce

Pracoholicy z pewnością mają swoje sposoby na odstresowanie się, a my znamy jeszcze jedno świetne rozwiązanie, na które jednak zdecydują się tylko najbardziej odważni pracusie, ponieważ wymaga ono nieco wolnego czasu. A co to za metoda? Zakupy! Letnie wyprzedaże trwają i kupno kilku nowych rzeczy z pewnością poprawi Wam humor i pomoże zapomnieć o stresie :) A gdzie znajdziecie rabaty?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close