logo

40% zniżki w MANGO tylko z kodem rabatowym

08cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Mamy specjalny kod do sklepu MANGO! 40% zniżki na wszystkie kolekcje jeszcze przed rozpoczęciem wyprzedaży.

Powoli ruszają kolejne wyprzedaże, ale niektóre sklepy oferują zniżki jeszcze przed ich rozpoczęciem. Aby się nie pogubić w zakupowym szaleństwie, zebraliśmy wszystkie sklepy i daty rozpoczęcia wyprzedaży w tym wpisie: Letnie wyprzedaże 2015: gdzie i kiedy kupimy taniej?

40% zniżki w MANGO

Każdy otrzymując maila zatytuowanego "Ekskluzywna zniżka tylko dla Ciebie!" może poczuć się lepiej. Specjalna, wyjątkowa, tylko dla mnie.  Niestety taki sam mail przyszedł na moją drugą skrzynkę, więc nie jestem już tego taka pewna. A może wszyscy jesteśmy wyjątkowi? :)
Właśnie w takiej wiadomości dostaliśmy kod zniżkowy -40% na wszystkie kolekcje MANGO.

Jak skorzystać ze zniżki?

Już teraz przed rozpoczęciem wyprzedaży w sklepie MANGO można skorzystać z kodu zniżkowego 40% na wszystkie kolekcje, również Wiosna/Lato 2015. Zniżka 40% nieco zmaleje (do 30%) przy zakupie tylko jednej sztuki odzieży, zaś rabat na wyroby skórzane jest stały i wynosi 20%.

Aby z niego skorzystać, wystarczy wpisać 6VIP6 podczas składania zamówienia w sklepie online. Jeżeli zaś chcemy dokonać zakupu w sklepie stacjonarnym, to musimy najpierw zapisać się do newslettera, wydrukować otrzymany e-mail i pokazać go sprzedawcy. Proponujemy łatwiejszą drogę, zakupy online ;)
Kod jest ważny tylko na jeden zakup we wszystkich sklepach MANGO, MANGO Man, MANGO Kids i Violeta by MANGO w Polsce. Nie dotyczy to sklepów Outlet, Answear online i oddziału w Bydgoszczy.

Czego nie kupimy ze zniżką?

Niestety kod nie działa na artykuły oznaczone gwiazdką (*) lub kółkiem (O), produkty opisane jako New in! oraz artykuły z kolekcji Jesień/Zima 2015, których numer referencyjny rozpoczyna się od cyfry 5.

Aktualizacja

Ruszyła już wyprzedaż w Mango, więc kod rabatowy stracił swoją moc. Teraz możemy kupić nie jeden, a kilka produktów w niższej cenie!


Warto pomyśleć o letniej garderobie, ale niekoniecznie tracąc wszystkie oszczędności na wakacyjne gofry. Zebraliśmy najlepsze promocje na odzież i obuwie w tym miejscu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close