logo

4. urodziny Answear: promocje i konkursy. Wybierz coś dla siebie

12lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Answear zachęca swoich klientów do wspólnego świętowania swoich 4. urodzin. Przygotowano dwa konkursy i urodzinowe obniżki cen.

Selfie z Answear

Pierwszym sposobem na świętowanie razem z Answear jest wzięcie udziału w konkursie polegającym na zrobieniu sobie "selfie z Answearem", wrzuceniu go na swoje konto na Facebooku, Intagramie lub Twitterze i oznaczeniu tagiem #ILOVEANSWEAR. Zadanie konkursowe wydaje się łatwe, jednak tylko najbardziej kreatywne osoby, które w pomysłowy sposób uwiecznią na zdjęciu "Answeara" będa miały szansę zgarnąć nagrody. A do wygrania jest 100 koszulek dla autorów najciekawszych zdjęć, a także dla 3 najlepszych 5 bonów po 500 zł do Answear.com oraz 5 bonów po 100 zł na zakup kosmetyków PAT & RUB. Konkurs trwa od 12 lutego do 2 marca 2015 roku.

Torba z Twoim zdjęciem

W kolejnym urodzinowym konkursie Answear również stawia przede wszystkim na kreatywność. Do wygrania jest aż 10 toreb pełnych ubrań o wartości 500 zł. Żeby je zgarnąć trzeba przesłać zdjęcie lub grafikę swojego autorstwa, które chcielibyście widzieć na torbie. Answear zgłoszone zdjęcia przerobi, połączy w kolaże i wyprodukuje torby z nadrukami.

Urodzinowe promocje cenowe

4. urodziny Answear to nie tylko konkursy, ale także atrakcyjne upusty, z którymi możemy zaoszczedzić nawet kilkadziesiąt procent. Aby uatrakcyjnić przyznawane rabaty, sklep zdecydował się zmieniać promocje co 4 dni - w ten sposób nawet jeżeli teraz nie ma zniżek na nic, co nas zainteresuje, warto poczekać, bo być może w następnym "rzucie" trafi się obniżka na interesujący nas artykuł. Na początek świetowania urodzin udostępniono rabaty : 30% na markę Answear dla niej, 20% na jeansy i spodnie dla niej i dla niego oraz 25% na Triumph + Sloggi.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close