logo

3000 darmowych pizz i 30 tys. kuponów rabatowych od Telepizza i Interia!

04wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Masz profil na Facebooku? To świetnie! Wystarczy, że udostępnisz stronę Pizza dla Kibica, a otrzymasz darmową pizzę lub kupon rabatowy ze zniżką -55% na pizzę w lokalach Telepizza.

Interia i Telepizza fundują aż 3 000 darmowych pizz oraz 30 000 kuponów rabatowych, uprawniających do zakupu pizzy ze zniżką -55%.

Warunki uczestnictwa:

- udostępnienie strony pizzadlakibica.interia.pl na Facebooku (trzeba wejść na stronę i wybrać opcję "Pobierz kod")

-przesłanie swojego adresu e-mailowego za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie pizzadlakibica.interia.pl

Kto szybszy, ten lepszy! Zaczynamy od każdej, pełnej godziny (7:00, 8:00, 9:00, 10:00... do 20:00). Ten, kto udostępni stronę najszybciej o pełnej godzinie, otrzymuje darmową pizzę. Pozostali otrzymują kupon rabatowy ;-) Zniżka w wysokości 55% na pizzę obowiązuje w lokalach w całej Polsce, z wyłączeniem lokali w Pile, Wyszkowie, Oławie, Głuchołazach, Kościerzynie i Tucholi.

Uwaga! Nie zobaczycie pola "pobierz kod" jeżeli będziecie mieli włączonego AdBlocka. Radzimy go wyłączyć, żeby nie było problemu z pobraniem kuponu rabatowego.

Aktualizacja: Nie załapaliście się na darmową pizzę? :-( Mamy coś na pocieszenie! Przeczytajcie artykuł o kolejnej edycji: II edycja Pizza dla Kibica - teraz aż 4000 pizz do rozdania!

Promocja trwa tylko dzisiaj! Pospieszcie się, żeby zgarnąć najlepszą pizzę w mieście :-) Pamiętajcie, że u nas zawsze znajdziecie świetne kupony rabatowe na jedzenie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close