logo

30% rabatu w Reserved!

01paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

O zniżki do Reserved pytacie bardzo często - to jeden z najpopularniejszych sklepów sieciowych w Polsce. Marka ta rzadko kiedy bierze udział w akcjach kuponowych czy udostępnia rabaty, dlatego kiedy to robi, od razu wzbudza zainteresowanie klientek. Tym razem można skorzystać z promocji -30% na kolekcję sportową.

Taniej w Reserved

O tym, że zniżka w Reserved to prawdziwa perła wśród promocji niech świadczy fakt, iż od początku istnienia naszego bloga artykułów o rabatach w tym sklepie pojawiło się zaledwie kilkanaście - a staramy się nie przeoczyć żadnej tego typu okazji ;)

Niestety, nie jest to hit typu -40% na wszystko, co zdarza się mniej więcej dwa razy w roku, ale wciąż, jest to szansa na zaoszczędzenie kilkudziesięciu złotych. Z promocji ucieszą się osoby, które ćwiczą: zniżką objęta jest bowiem kolekcja Be Active.

Be Active!

Nadchodzi zima, ale prawdziwi miłośnicy trzymania formy nie zważają na pogodę za oknem. Dla nich deszcz i śnieg nie są tym, co mogłoby przeszkodzić im w treningu. I bardzo dobrze! Jeżeli więc chcesz zadbać o swoją tężyznę fizyczną, a nie masz odpowiedniego stroju do ćwiczeń, zajrzyj na stronę Reserved. Obniżono ceny m.in. takich produktów jak:

* torba z workiem na butyTorba Reserved

 

 

 

 

 

 

 

 

* legginsy legginsy reserved

* top

top Reserved

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To oczywiście tylko kilka z elementów odzieży sportowej, na którą obowiązuje rabat. Promocja obowiązuje na damską kolekcję Be Active, jednak niewiadomo do kiedy - sklep nie podaje takiej informacji. Jeżeli więc jesteście zainteresowani skorzystaniem z niższych cen, lepiej nie czekać z kupnem, może się bowiem okazać, że zanim się namyśliliście, promocja się zakończyła.

A jeśli tak się stanie, to na pocieszenie wklejamy kilka ciekawych promocji na odzież i obuwie sportowe, które wciąż trwają:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close