logo

30% rabatu na kosmetyki do makijażu twarzy i ust w Drogeriach Natura

15cze 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiemy, jak kochacie promocje na kosmetyki do makijażu, dlatego dzisiaj spieszymy do Was ze wspaniałą informacją! W najbliższych dniach w Drogeriach Natura produkty do makijażu twarzy i ust kupicie aż 30% taniej, a z Kartą Natura z rabatem w wysokości 40%. Jakie marki są objęte promocją?

Reklama

Musimy przyznać, że już dawno w znanych drogeriach nie było promocji na kosmetyki do makijażu twarzy. Dlatego, tuż przed weekendem, pędzimy do Was z naprawdę świetną okazją, która czeka na Was w najbliższym czasie w Drogeriach Natura. Bez względu na to, czy należycie do tej grupy pań, która nigdzie nie rusza się bez makijażu, czy też malujecie się tylko na wielkie wyjścia i bardzo okazjonalnie, możecie skorzystać z promocji w Drogeriach Natura i uzupełnić o 30% lub nawet 40% taniej swoje kosmetyczne zapasy :-)

-30% na kosmetyki do makijażu dla każdego...

Do 20 czerwca kosmetyki do makijażu twarzy i ust, czyli wszystkie podkłady, korektory, pudry, róże, kosmetyki do konturowania, pomadki, błyszczyki i kredki do ust kupicie 30% taniej. Promocja dotyczy wyłącznie wybranych marek, ale jest z czego wybierać:

  • L'Oreal,
  • Rimmel,
  • Sensique,
  • MySecret,
  • Perre Rene,
  • Wet n wild,
  • Smart Girls Get More.

Kosmetyki do makijażu twarzy do -30% Drogerie Natura

Przekreślone ceny widoczne na stronie zawierają już rabat 30%, więc nie potrzebujecie żadnych kodów rabatowych, żeby skorzystać z tej promocji:

Kosmetyki do makijażu twarzy do -30% Drogerie Natura

Pamiętajcie tylko, żeby po lewej stronie z listy marek wybrać te, które są objęte rabatem :-)

... -40% z Kartą Natura

Kosmetyki do makijażu twarzy do -30% Drogerie Natura

Posiadacze Karty Natura będą mieli specjalne przywileje :-) Zamiast 30% rabatu uzyskają aż 40% zniżki na produkty wymienionych przez nas marek. Jak dołączyć do Klubu Natura i otrzymać swoją kartę, z którą będziecie mogli skorzystać z tej oraz wielu innych promocji dla stałych klientów?

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny - możesz poprosić o niego w wybranym punkcie w drogerii lub pobrać ze strony.
  2. Zanieś wypełniony formularz do Drogerii Natura.

Do programu mogą przystąpić osoby, które ukończyły 16 lat. Ze zniżek będziecie mogli korzystać we wszystkich sklepach Drogerii Natura.

Wiemy, w jakich jeszcze sklepach dostaniecie specjalne rabaty i zniżki za dołączenie do bazy newslettera lub klubu danego sklepu. Jesteście ciekawi?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close