logo

3 przejazdy Uberem za 9,99 na Grouponie

28wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Na Groupona powraca kupon rabatowy za 9,99 zł na 3 przejazdy Uberem. Jeśli więc nie czujecie się za kółkiem komfortowo, na co dzień poruszacie się komunikacją miejską, która niestety często zawodzi, ale nie chcecie wydawać majątku na taksówki - koniecznie zobaczcie, gdzie skorzystacie z tego Grouponu i dzięki niemu oszczędzicie.

Reklama

O Uberze wielokrotnie pisaliśmy już na łamach naszego bloga GdziePromocja.pl. W jednym z artykułów o sposobach na tańsze podróżowanie po mieście szczegółowo opisaliśmy dla Was istotę i szczegóły funkcjonowania aplikacji Uber. Dobrze wiemy, że wokół niej narodziło się już sporo kontrowersji. Jedni z aplikacji chętnie korzystają, inni uważają, że jest to nieuczciwa konkurencja względem taksówek, jeszcze inni o aplikacji słyszeli, ale nie mieli okazji zamówić za jej pomocą przejazdu. I właśnie Ci, którzy dopiero zapoznają się z działaniem Ubera, będą mogli skorzystać ze świetnej promocji i kuponu od Groupona na 3 przejazdy za 9,99 zł, ponieważ jest on dostępny tylko dla nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z aplikacji.

Ile możesz oszczędzić z Grouponem na Uberze?

Standardowy cennik Ubera to:

  • 4 zł opłaty na start
  • 1,30 zł za przejechany kilometr
  • 0,25 zł opłaty za minutę

Uber cennik promocja Groupon

Od jakiegoś czasu minimalna kwota, jaką będziecie musieli zapłacić za przejazd, to 10 zł. Nie ma możliwości żeby była niższa nawet jeśli chcecie przejechać tylko kilometr czy dwa. Ale oczywiście zazwyczaj przejedziecie znacznie więcej i wtedy cena za przejazd z pewnością ulegnie zmianie i choć będzie ona wyższa niż 10 zł to i tak sporo oszczędzicie w porównaniu do taksówki.

Biorąc pod uwagę, że kupując Groupona za 9,99 zł uprawniającego Was do 3 przejazdów o łącznej wartości 75 zł (każdy przejazd maksymalnie za 25 zł) oszczędzicie z nim na podróżowaniu po mieście aż 65,01 zł przy założeniu, że wykorzystacie maksymalnie swój budżet 75 zł.

Jak można skrzystać z Grouponu?

Groupon promocja rabat

Oferta dostępna na Grouponie - 9,99 zł za 3 przejazdy Uberem obowiązuje w wybranych miastach i mogą z niej skorzystać tylko nowi użytkownicy, którzy będą korzystali z aplikacji dopiero po raz pierwszy. Groupon wykorzystacie w:

  • Warszawie
  • Wrocławiu
  • Poznaniu
  • Krakowie
  • Łodzi
  • Trójmieście
  • Aglomeracji Śląskiej

Po zakupie Grouponu do końca maja (30.11.2017) macie czas żeby założyć konto w Uber, natomiast środki musicie wykorzystać maksymalnie do 30.12.2017.

Uwaga! Do 29 września skorzystacie z dodatkowego rabatu na tę i inne oferty. Wystarczy w koszyku zamówienia kliknąć w tekst "użyj kodu promocyjnego lub podarunkowego", a następnie wpisać kod DOUBLE. Obniży on kwotę zakupu o 15%.

Jeżeli potrzebujecie dojechać na lotnisko lub chcecie żeby ktoś Was z niego odebrał, nagle wyskoczy Wam pilna sprawa i potrzebujecie dostać się do centrum miasta lub po prostu chcecie wygodnie pojechać na zakupy i nie dżwigać wszystkich toreb i siatek - skorzystajcie z Ubera i Grouponu! A gdzie warto na takie zakupy pojechać?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close