logo

3 proste (i sprawdzone!) sposoby na tanie zakupy w Answear

01lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

Nie trzeba czekać na specjalne kody rabatowe, aby móc obniżać kwotę zamówienia o kilkadziesiąt złotych lub kilkadziesiąt procent w Answear. Znaleźliśmy kilka sposobów na to, aby i bez kodu oszczędzać spore sumy podczas zakupów w tym sklepie!

Sposób nr 1: Zapis do newslettera = 50 zł rabatu

Ta prosta czynność pozwoli Ci oszczędzić pięć dyszek. Wystarczy podać swój adres e-mail i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o zniżkach i promocjach w Answear = podwójny zysk!

Newsletter Answear

Kod rabatowy otrzymasz w mailu powitalnym. Obowiązuje na absolutnie wszystkie produkty dostępne w sklepie, zarówno przecenione, jak i nieprzecenione. Jedynym warunkiem jest skompletowanie zamówienia na łączną kwotę min. 200 zł. Wprowadzasz kod otrzymany w wiadomości w odpowiednie pole i w magiczny sposób kwota zmniejsza się o 50 zł! Pamiętaj, że możesz skorzystać z kodu tylko jeden raz.

Paska przeznaczonego na podanie adresu, który chcesz dopisać do listy odbiorców newslettera, szukaj na dole strony sklepu Answear (po lewej).

 

Sposób nr 2: Płatność PAYPAL = 50 zł rabatu

Ostatnimi czasyPayPal Answear to naprawdę się opłaca. Sklepy współpracujące z PayPal oferują zniżki osobom decydującym się na opłacenie zakupów tą metodą. Wśród nich Answear, oferujący bardzo interesujący rabat kwotowy. Ta promocja jest niestety czasowa: trwa do 6.07, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że po jej zakończeniu sklep zdecyduje się na wprowadzenie innego stałego rabatu w związku z płatnością PayPal.

Założenie konta PayPal to zaledwie kilka minut. Następnie zasilamy je środkami z rachunku bankowego lub integrujemy z kartą kredytową. Podczas zakupów w Answear oznaczamy odpowiednią formę płatności i wpisujemy kod rabatowy dostępny na stronie Answear.

 

 

Sposób nr 3: Answear Club = 50% rabatuAnswear Club

Uczestnictwo w programach lojalnościowych może przynosić spore korzyści. W Answear Club 10% każdych Twoich zakupów trafia w postaci wirtualnych złotówek na indywidualne konto w Answear, a uzbierane środki wykorzystać możesz podczas kolejnych zakupów, pokrywając nimi płatność w maksymalnie 50 procentach. Oprócz tego, będąc członkiem Klubu, otrzymujesz informacje o specjalnych rabatach, niedostępnych dla zwykłych śmiertelników. Więcej informacji na stronie Answear Club.

 

 

 

A może masz dziś szczęście i w Answear dostępny jest kod rabatowy?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close