logo

3 nowe konkursy z fajnymi nagrodami

20kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Ile razy widziałaś info o ciekawym konkursie, w którym do zgarnięcia były atrakcyjne nagrody, jednak i tak nie wzięłaś w nim udziału, myśląc, że na pewno nie uda Ci się wygrać? Mamy dla Ciebie prawdę objawoną: żeby wygrać, trzeba grać. Weź zatem sprawy w swoje ręce, przejrzyj 3 najciekawsze nowe konkursy i w końcu pomóż szczęściu!

Reklama

Mistrzyni Domowej Kuchni

Lubisz gotować i masz swoje sprawdzone sposoby na przypalony garnek czy przesoloną potrawę? Galeo organizuje konkurs, w którym zachęca do dzielenia się z innymi swoimi kuchennymi poradami. Co ważne - nie trzeba nic kupować. Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, w którym należy zawrzeć swoją poradę (o długości maksymalie 200 znaków). Na udzielenie odpowiedzi czas do 27 maja 2016 roku. W konkursie przewidziano 100 zestawów nagród - na każdy składają się przyprawy Galeo oraz rękawica kuchenna z logotypem marki.

Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

Dla kawoszy

Kolejny konkurs organizowany jest przez markę Krakuski, którą z pewnością znają wszystkie łasuchy. Jedzenie produktów tej firmy powinna kojarzyć się z przyjemnością - i właśnie do dzielenia się zdjęciami, na których widać to błogie uczucie zachęcają Krakuski. Do wygrania jest nowoczesny ekspres kapsułkowy lub jeden z 15 zestawów ciasteczek. W zabawie biorą udział wszystkie zdjecia wrzucone na Fb z hashtagiem #NowyWymiarPrzyjemności lub #NowyWymiarPrzyjemnosci.