logo

25% rabatu w Reserved! Tylko z kuponem

23kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kolejna ciekawa promocja w Reserved. Po urodzinowych zniżkach i zakupach z kuponami w gazetach, przyszedł czas na rabaty dla Facebookowiczów i osób zapisanych do newslettera. Chcecie 25% upustu? Wystarczy kliknąć.

Wysokość rabatu różni się w zależności od tego, czy korzystamy z kuponu wysyłanego mailem do subskrybentów newslettera, czy klikamy w promocję udostępnioną przez portal Facebook. W pierwszym przypadku rabat wynosi 20%, w drugim zaś 25%. Nie trzeba być matematycznym geniuszem, żeby stwierdzić, że druga opcja jest bardziej korzystna.

Co zrobić, by otrzymać kupon? Wystarczy zapisać się do newslettera, co daje nam 20% zniżki, albo pobrać kupon z Facebooka - dzięki temu zgarniemy 25% zniżki.

Rabat nie łaczy się z innymi promocjami i przecenami i nie dotyczy kolekcji limitowanej concept. Aby skorzystać ze zniżki należy wydrukować kupon i oddać go w kasie płacąc za zakupy w sklepie stacjonarnym. Można z niego skorzystać także w sklepie internetowym. Wówczas w koszyku zamówienia należy wpisać kod z kuponu. Kupon można zrealizować od 23 do 26 kwietnia 2015 roku.

W przypadku Reserved wszystko, co trzeba zrobić, by zdobyć rabat to kilka kliknięć. Takie promocje są najbardziej lubiane przez klientów. Poniżej przedstawiamy kilka innych dostępnych na wyciągnięcie palca na myszce komputerowej ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close