logo

25% rabatu na zakupy w Gino Rossi

26lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Ekskuzywna marka także potrafi zaskakiwać sporymi obniżkami. Dziś informujemy o promocji w sklepie internetowym Gino Rossi, w którym udostępniono kod rabatowy obniżający cenę zamówienia aż o 25%.

Rabat na jakość

Elegancja, szyk i modne wzornictwo - to esencja marki Gino Rossi, polskiej firmy, która powstała w 1992 roku w Słupsku. Marka uchodzi za luksusową między innymi dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów. Za tą jakością idzie także cena, jaką trzeba zapłacić za artykuły Gino Rossi - z pewnością nie należą one do najtańszych. Dlatego fanów marki tak cieszą wiadomości o rabatach udostępnianych przez sklep. Tym razem jest to aż 25% na wszystkie nieprzecenione produkty (obuwie i torebki). Aby skorzystać z rabatu należy użyć kodu rabatowego o treści "EGR14". Zniżka ważna jest do 1 grudnia 2014 roku.

Modne buty i torebki -25%

Zniżkę można wykorzystać zarówno na zakup butów damskich, jak i męskich. ale także na torebki. Poniżej przedstawiamy Wam kilka produktów, na które według nas warto zwrócić uwagę.

Botki Amalfia

Cena przed rabatem: 529 zł

Cena po rabacie: 397 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

Szpilki Violett

Cena przed rabatem: 399,90 zł

Cena po rabacie: 299,92 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Męskie botki Gotard

Cena przed rabatem: 469,90 zł

Cena po rabacie: 352,42 zł

 

 

 

 

 

 

 

Gino Rossi Torba

Cena przed rabatem: 629,90 zł

Cena po rabacie: 472, 42 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

Gino Rossi to nie jedyny sklep, który oferuje atrakcyjne rabaty na galanterię skórzaną. Poniżej można znaleźć inne aktualne obniżki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close