logo

20GB na 20-lecie Orange - odbierz swój pakiet!

14mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Korzystacie z usług sieci Orange? Teraz z okazji 20-lecia operatora możecie odebrać w prezencie swój pakiet internetu 20GB. Jak skorzystać z tej promocji?

Reklama

20GB na 20lecie Orange

Aż trudno uwierzyć, że minęło już tyle czasu, ale 20 lat temu w marcu uruchomiona została sieć telefonii komórkowej Idea, która w 2005 roku zmieniła nazwę na Orange. Obecnie to jeden z wiodących operatorów sieci komórkowych na rynku, z którego usług korzystają tysiące Polaków. Jeżeli należycie do tej grupy, teraz z okazji 20-lecia Orange możecie odebrać w prezencie dodatkowe 20GB internetu. Poniżej publikujemy szczegóły promocji!

Jak odebrać pakiet internetu 20GB w prezencie?

Wszyscy klienci ofert mobilnych: indywidualnych, biznesowych i na kartę, korzystający z usług operatora Orange, jeszcze do 12 kwietnia mogą w prezencie odebrać swój pakiet internetu 20GB. Jeżeli chcecie skorzystać z tej promocji i aktywować ją dla siebie lub dla innej osoby, musicie:

  • aktywacja na swój numer - wysłać SMS-a o treści 20 na numer 80820 (bezpłatny),
  • aktywacja dla innej osobywysłać SMS-a o treści 20naNUMER na numer 80820 (bezpłatny) - NUMER oznacza dziewięciocyfrowy numer Internetu mobilnego, na którym świadczona jest usługa transmisji danych.

Wysłanie SMS-a jest całkowicie bezpłatne :-) Po aktywacji ze swojego pakietu internetu 20GB będziecie mogli korzystać na terenie całej Polski przez 30 dni od dnia aktywacji. A ta nastąpi masymalnie w ciągu 24 godzin od przyjęcia przez Orange zlecenia.

Niestety, bonusy nie kumulują się. To oznacza, że na jednym numerze telefonu tylko raz możecie skorzystać z promocji i otrzymać swój pakiet internetu do wykorzystania (niewykorzystany pakiet przepada). Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziecie w REGULAMINIE. To doskonała okazja dla tych, którzy bardzo często korzystają z internetu na swoich smartfonach i są one dla nich czytnikami, środkami komunikacji, płatności, a nawet telewizją! :-)

Promocje na telefony i akcesoria

Jeżeli nie ruszacie się z domu bez telefonu i zależy Wam na nowoczesnym smartfonie, który będzie odpowiadał wszystkim Waszym potrzebom, już za kilka dni na rynku pojawi się najnowszy Samsung Galaxy S9! Już teraz możecie go kupić w przedsprzedaży i zyskać nawet 2000 zł! Szczegóły tej promocji znajdziecie w naszym ostatnim artykule: Najnowszy smartfon Samsung Galaxy S9 - zamów i zyskaj nawet do 2000 zł. Samsung Galaxy S9 jest dostępny także w Orange. A dla wszystkich, którzy poszukują zniżek na smartfony, akcesoria do telefonów i atrakcyjnych promocji w innych sieciach telefonii komórkowych - mamy listę okazji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close