logo

20 zł zwrotu za zakupy w Empiku

30maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Takie promocje lubimy! Wystarczy, że zapłacisz za pomocą BLIKa za swoje zakupy, a otrzymasz w prezencie 20zł na następne!

Reklama

Wszyscy uwielbiamy zakupy, ale niekoniecznie, gdy musimy wydawać dużo pieniędzy. Właśnie dlatego staramy się złowić różne promocje i okazje, dzięki którym  będziemy mogli zapłacić nieco mniej. Jeśli planujecie kupno książki, płyty CD lub innych kulturalnych artefaktów z zaplecza sieci EMPIK, to ta promocja jest właśnie dla Was! Aby z niej skorzystać, wystarczy zapłacić... telefonem!

20zł w prezencie

Jedyne co należy zrobić, aby otrzymać 20zł na kolejne zakupy, to zapłacić BLIKIEM na empik.com. Wydając minimum 50zł zgarniecie z powrotem 20zł do wykorzystania w sklepie - w postaci eKarty. Ta promocja trwa do 9 czerwca. Szczegółowe informacje dotyczące akcji znajdziecie w regulaminie.

Podczas zakupów na empik.com wystarczy, że wybierzemy płatność BLIKiem - aplikację musimy mieć zainstalowaną na telefonie. Następnie należy poprzez nią wygenerować kod oraz wpisać go przy dokonywaniu płatności. Wydając min. 50zł dostaniemy 20zł z powrotem w ciągu trzech dni w postaci eKarty do wykorzystania na empik.com. Nie ma żadnych ograniczeń na jaki asortyment chcielibyśmy wydać otrzymany prezent, czyli 20zł, jednak nie ma możliwości wymiany tej kwoty na ekwiwalent pieniężny.

Płacenie BLIKiem

Jeśli nie wiecie jeszcze na czym polega płatność za pomocą BLIKa, to pewnie jeszcze nie mieliście okazji płacić przez telefon. Ten system ma być konkurencją dla kart płatniczych - jest to system płatności mobilnych. Wystarczy mieć na swoim telefonie aplikację BLIK i podczas płacenia wpisać jednorazowy kod na terminalu handlowca, który dostaniemy właśnie poprzez aplikację. W ten sam sposób możemy robić zakupy w internecie lub wypłacac pieniądze z bankomatu.

Skoro już wiecie, jak zapłacić za zakupy, aby otrzymać z powrotem 20zł, to możecie rozejrzeć się na empik.com. Gdybyście nie znaleźli tego, czego szukacie, to może wpadną Wam w oko inne kulturalne promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close