logo

20 urodziny Castoramy: wygraj 1 z 5 Dacia Duster

27mar 2017

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Sieć sklepów budowlanych Castorama obchodzi swoje 20 urodziny. Z tej okazji na wszystkich klientów czeka urodzinowa loteria, w której do wygrania jest 5 samochodów Dacia Duster i 25 000 innych nagród. Jak wziąć udział w losowaniu?

Reklama

Pierwsze -dzieste urodziny to nie lada okazja do świętowania. I mimo że to solenizant powinien być obdarowywany prezentami, sklepy bardzo często przygotowują niespodzianki dla swoich klientów. Wielką urodzinową loterię organizuje Leroy Merlin, tam do wygrania jest ponad 100 000 nagród, a w tym 270 tysięcy złotych na zakup swoich czterech kątów. Castorama przygotowała dla Was równie atrakcyjne nagrody! Jeszcze do 15 kwietnia macie szansę wygać 1 z 5 samochodów Dacia Duster, a także wiele innych nagród pieniężnych i rzeczowych, łącznie aż 25 000 upominków.

Castorama 20 urodziny loteria

Zasady loterii

  1. W terminie od 20 marca do 15 kwietnia zrób zakupy w Castoramie na dowolną kwotę i zachowaj paragon.
  2. W terminalu urodzinowym znajdującym się w każdym sklepie Castorama odczytaj kod z pragonu i zachowaj wydruk z terminala.
  3. Zarejestruj kod z wydruku z terminala poprzez formularz dostępny na stronie loterii:

Castorama 20 urodziny loteria

Terminy losowań, a także szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie na stronie loterii. A jakie nagrody czekają na tych, którym nie uda się wygrać jednego z samochodów Dacia Duster?

Nagrody

Nagrodą główną jest 5 samochodów Dacia Duster i oczywiście jedna osoba może wygrać tylko jedno auto. Ale oprócz samochodów czeka na Was 25 000 innych nagród, a w tym:

  • bony o wartości 20 zł, 50 zł i 100 zł do wykorzystania w sklepach Castorama
  • wiertarki
  • zestawy narzędzi
  • pojemniki
  • zestawy Fiskars

Dzięki temu, że każdy paragon może wziąć udział w losowaniu i loterii, wszystkie promocyjne chwyty są tutaj dozwolone :-) Możecie śmiało korzystać z obniżek cen, a takich akurat nie zabrakcie! Jakie okazje znajdziecie w Castoramie?

Sprawdź najlepsze promocje!

Castorama 20 urodziny loteria

Jeżeli macie w planach mały remont, odświeżenie wnętrza czy dokupienie wyposażenia ogrodu to możecie połączyć przyjemne z pożytecznym! Wybierzcie się na zakupy do Castoramy, zarejestrujcie kod i grajcie o nagrody!

Gdzie jeszcze znajdziecie przeceny na dodatki i dekoracje do domu czy meble? Mamy spis promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close