logo

"1983" na Netflix: jak oglądać pierwszy polski serial Netflixa za darmo?

04gru 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Serial "1983" na Netflix pojawił się 30 listopada. To pierwsza polska produkcja, która trafiła na tą platformę i wszyscy czekali na serial reżyserii Agnieszki Holland z niecierpliwością. Jak oglądać pierwszy polski serial "1983" na Netflix za darmo? Podpowiadamy!

Reklama

"1983" na Netflix - pierwszy polski serial platformy będzie hitem?

Wszyscy miłośnicy netflixowych produkcji z niecierpliwością czekali na pierwszy polski serial, którego premiera na tej platformie odbyła się 30 listopada. "1983" w reżyserii Agnieszki Holland już teraz budzi sporo kontrowersji i sprzecznych opinii, ale jeśli Wy chcecie wyrobić sobie własne zdanie na jego temat, koniecznie musicie go obejrzeć.

1983 na Netflix za darmo

Na ekranie w rolach głównych zobaczycie całą śmietankę polskich aktorów młodszego i starszego pokolenia: Robera Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Macieja Musiała, Michalinę Olszańską czy Zofię Wichłacz. Jesteście ciekawi, jakby wyglądało dzisiaj Wasze życie gdyby żelazna kurtyna nie upadła, a u nas nadal panowałby komunizm? Co by się zmieniło? W pierwszym polskim serialu Netflixa "1983" zobaczycie alternatywną rzeczywistość i dowiecie się, "co by było gdyby".

Serial "1983" dostępny jest wyłącznie na platformie Netflix i tylko tam będziecie mogli zobaczyć wszystkie jego odcinki. Nie korzystaliście jeszcze nigdy z Netflixa? Podpowiemy Wam, jak oglądać "1983" za darmo!

"1983" na Netflix - kto może oglądać za darmo?

Dostęp do platformy Netflix jest płatny, miesięczna subskrypcja podstawowa (na 1 ekran jednocześnie) kosztuje 34 zł. Wiemy jednak, jak możecie oglądać "1983" i inne seriale na Netlifx całkowicie za darmo przez 6 miesięcy! Niedawno telefonia komórkowa Play nawiązała współpracę z platformą. Wszyscy użytkownicy tej sieci przez pół roku bez ograniczeń będą mogli korzystać z Netflixa. Dzięki temu pierwszy polski serial netflixowy "1983" oraz inne produkcje (a jest naprawdę w czym wybierać) będziecie mogli obejrzeć całkowicie bezpłatnie. Usługa "Netflix - płacę z Play?" jest dostępna dla wszystkich osób, które posiadają abonament w Play i założą nowe konto na stronie Netflix.

Jak oglądać "1983" na Netflix za darmo?

1983 na Netflix za darmo

  1. Otwórzcie aplikację Play24 i przejdźcie do sekcji -> Telewizja i Wideo.
  2. Włączcie usługę "Netflix - płacę z Play".
  3. Przejdźcie na stronę Netflix.com i załóżcie nowe konto.

Wtedy uzyskacie dostęp do platformy Netflix, w tym do pierwszego polskiego serialu jego produkcji "1983" aż przez 6 miesięcy za darmo. Jeżeli wcześniej kupiliście już internet w Play, ale do tej pory nie korzystaliście z Netflixa, Was również obejmuje ta promocja i możecie z niej skorzystać na dokładnie takich samych zasadach:-)

Swoje wolne wieczory, szczególnie te jesienne i zimowe, lubicie spędzać na nadrabianiu serialowych oraz filmowych zaległości? Serial "1983" powinien znaleźć się na Waszej liście tytułów obowiązkowych do obejrzenia. Ale może zamiast oglądać seriale lubicie także odprężyć się przy dobrej książce? Wiemy, gdzie kupicie je w promocji!

Źródło zdjęcia głównego: https://mobirank.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close