logo

16-20 września 2015 - Kiermasz Wittchen do -70%

16wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Wielki Kiermasz w Wittchen właśnie się rozpoczął! Rabaty na torebki, portfele, walizki, a nawet na buty i paski sięgają -70%! Chcąc kupić elementy galanterii skórzanej w najlepszych cenach, należy się pospieszyć - kiermasz trwa tylko do niedzieli.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które lubią kupować wysokojakościowe walizki, torebki, bądź portfele Wittchen. Teraz są one dostępne w niższych, naprawdę atrakcyjnych cenach. Co jakiś czas możemy korzystać z Kiermaszu Wittchen, podczas którego ceny obniżane są o nawet 70%. Również teraz, od 16 do 20 września 2015 r. (środa-niedziela) możemy wiele zaoszczędzić, nie rezygnując jednocześnie z dobrej jakości kupowanych produktów.

Galanteria skórzana -70%

Zakupy na Kiermaszu Wittchen mogą być korzystne nie tylko dla tych osób, które chciałyby sprawić sobie nowy portfel czy walizkę, ale także dla tych, którzy nie mają pomysłu na prezent dla drugiej połówki, przyjaciela czy członka rodziny. Wittchen oferuje wiele artykułów wykonanych ze skórzanych materiałów. Dzięki trwającej promocji, portfel ze skóry licowej można zatem kupić nie za 179 zł, a za jedyne 59 zł!

Wittchen od początku swego istnienia na polskim rynku słynie przede wszystkim z elegancji. Klasyczne rozwiązania są najczęściej najlepsze. Jednak jeszcze lepsza jest kontrastowość. Klasa połączona z nowoczesnością? Może być ciekawie! Takie rozwiązanie znaleźliśmy na Kiermaszu Wittchen - klasyczna torebka damska w oryginalnym kolorze, za jedyne 45 zł. Co o tym myślicie? My jesteśmy na TAK :-)

Nie możemy jednak zapomnieć o tym, co wyróżnia Wittchen na polskim rynku. W tym sklepie można kupić naprawdę dobre, trwałe i dodatkowo estetyczne walizki. Teraz mamy możliwość zakupienia solidnej walizki za niecałe 100 złotych.

Jesteśmy pewni, że takie promocje spotkają się z Waszym zainteresowaniem! Na Kiermaszu znajdziecie:

i wiele, wiele więcej! Sprawdźcie wszystkie okazje, żeby nie przegapić tych najlepszych. Jeśli szukacie jeszcze innych promocji na galanterię skórzaną, znajdziecie je poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close