logo

15% rabatu na oferty Groupona. Sprawdź kod!

20sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Groupon po raz kolejny udostępnia kod rabatowy, z którym zakupy na tym portalu będą tańsze o 15%. Sprawdź, czy Ty także możesz skorzystać ze zniżki.

Rabat dla szczęśliwców

Groupon tradycyjnie już wypuścił kod zniżkowy, który pozwoli na jeszcze większe oszczędności. Niestety od pewnego czasu wprowadza ograniczenia dostępności tego kodu, co oznacza, że pomimo znajomości treści kodu, nie będzie on działał z każdego konta. Dlatego musimy ostudzić trochę tych, który mieli zamiar kupić ofertę w tym serwisie i już ucieszyli się na dodatkowe zniżki - o tym, czy kod zadziała także u Ciebie dowiesz się logując się do portalu, wybierając przykładową ofertę, klikając "Kup!" i wpisując kod w odpowiednie pole (tak jak na poniższym obrazku).  Jeszcze zimą Groupon udostępniał kody dostępne dla wszystkich użytkowników, teraz natomiast do każdej promocji wybiera grupę "szczęśliwców" - użytkowników, na których kontach kod zostanie uznany.

Zostałeś wybrany?

Kod obniżył cenę przykładowej oferty? Gratulujemy - należysz do tych szczęśliwców, którzy zrealizują rabat. Nie skorzystasz z niego jednak na wszystkie oferty, tu także występują pewne ograniczenia.

Aby obniżyć kwotę składanego zamówienia, kod "HOT15" należy wpisać w odpowiednim miejscu w koszyku zakupów. Rabat 15% dotyczy ofert wyłącznie z zakładki "Twoje miasto", co oznacza, że obejmuje takie kupony jak te oferujące tańsze posiłki, kursy, usługi motoryzacyjne, kosmetyczne, karnety sportowe, zajęcia na siłowni, basenie, itp. Każda osoba może wykorzystać kod tylko raz. Maksymalna dodatkowa zniżka z użyciem kodu to 50 zł, co oznacza, że w przypadku zakupów powyżej 340 zł rabat będzie stały i wyniesie 50 zł. Dla wszystkich tańszych ofert będzie to zawsze 15% ich ceny wyjściowej.

Kod ważny jest do 21 sierpnia 2015 roku.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close