logo

15% rabatu na Grouponie! Tym razem dla wszystkich

29wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Nigdy dotąd Groupon tak nie rozpieszczał swoich klientów:  najpierw rozdawał rabaty dla osób kupujących poprzez aplikację mobilną, teraz ponownie udostępnia zniżki dla tych, którzy wola kupować "normalnie", przez stronę internetową. Jest jednak pewna nowość: aż dwa kody, których treść różni się w zależności od kategorii, na jaką obowiązuje.

Zakupy na Grouponie wciąż popularne

W ostatnim czasie regularnie, prawie co tydzień, informujemy o kodach, które umożliwiają jeszcze tańsze zakupy na Grouponie. Platforma wymyśla coraz to nowsze sposoby na przyciągnięcie kupujących. Wszystko wskazuje na to, że dotychczasowe działania to strzał w dziesiątkę: wydaje się, że nie ma większego wabika dla poszukiwaczy okazji niż dodatkowa okazja do oszczędności.

Dlatego, jako oddani poszukiwacze promocji, zawsze piszemy o kodach z Groupona. Sami niejednokrotnie dokonywaliśmy transakcji za pomocą tego portalu i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Wszystkim, którzy się wahają i obawiają, że nie zostaną potrakowani jako pełnoprawni klienci radzimy przed zakupem poszukać informacji o miejscu lub firmie, która miałaby zrealizować kupiony voucher. Źródłem opinii na temat usługodawców może być m.in. Facebook: warto sprawdzić tzw. fanpage firmy, na którym użytkownicy mogą zostawiać swoją ocenę wraz z uzasadnieniem.

Dwa kody

Do tej pory kody udostępniane przez Groupon obowiązywały głównie wyłącznie na kategorię Twoje miasto (w przypadku rabatów na zakupy dokonywane przez przeglądarkę internetową) oraz na wszystkie zakładki (w przypadku zakupów robionych za pośednictwem aplikacji mobilnej). Tym razem połączono dotychczasowe promocje i udostępniono kody, które można użyć kupując przez stronę internetową Groupona.

Kod "BLISKO" obniża kwotę vouchera o 15%, ale wyłącznie na oferty z zakładki Twoje miasto (czyli m.in. usługi kosmetyczne, siłownie, karnety na zajęcia językowe, fryzjerzy, mechanicy, myjnie, kawiarnie, restauracje i wiele, wiele więcej).

Kod "DALEKO" obniża cene vouchera o 15% na oferty w zakładce Travel (oferty wycieczek, noclegów, wakacji, transportu, itp.).

Oba kody można wykorzystać do 1.10.2015 roku. Maksymalny rabat wynosi 50 zł, co oznacza, że w przypadku zakupów powyżej 340 zł rabat będzie stały i wyniesie 50 zł. Dla wszystkich tańszych ofert będzie to zawsze 15% ich ceny wyjściowej. We wszystkich promocjach z kodami był zapis w regulaminie, że każda osoba może wykorzystać kod tylko raz. Nie możemy nigdzie znaleźć informacji jak jest w tym przypadku, ale podejrzewamy, że tak jak wcześniej, każdy użytkownik może wykorzystać każdy z kodów maksymalnie raz.

Przedstawiamy kilka wybranych ofert, które do 1 października można kupić o dodatkowe 15% taniej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close