logo

1+1 za grosz? Te i inne promocje kosmetyczne znajdziesz w Super-Pharm!

30sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiemy, że uwielbiacie promocje kosmetyczne typu -49% w Rossmannie i zimowe wyprzedaże, dlatego dzisiaj mamy dla Was 2w1. W Super-Pharm znajdziecie mnóstwo zniżek oraz okazji tylko za 1 grosz na marki Nivea, L'Oreal, Revlon czy Lirene.

Reklama

Kosmetyki to przyjaciele kobiet (oczywiście zaraz po biżuterii), ale w dzisiejszych czasach nikt nie może się bez nich obejść. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dzieci, wszyscy bez względu na wiek. Dlatego promocje kosmetyczne zawsze cieszą się dużą popularnością i dobrze wiemy, że z niecierpliwością czekacie na wielkie akcje typu -49% w Rossmannie. Ale nie samymi zniżkami z Rossmanna żyje człowiek :-) Bacznie śledzimy wszystkie promocje i wypatrzyliśmy dla Was kolejną akcję 1+1 za grosz w Super-Pharm, z której skorzystacie jeszcze do 1 lutego. Jako poszukiwacze najlepszych cenowych okazji wyszukaliśmy dla Was również kilka szałowych promocji na kosmetyki, które na pewno Was zainteresują.

Kosmetyki za 1 grosz w Super-Pharm

Kilka razy w roku Super-Pharm organizuje akcję promocyjną 1+1 za grosz, na której wybrane produkty znanych marek możecie kupić za symboliczny grosik. Pamiętajcie więc żeby następnym razem podnieść złotą monetę z chodnika. Nigdy nie wiecie kiedy się przyda :-)

Zasady promocji są bardzo proste. Kupujecie wybrany produkt i zabieracie z półki drugi, za który przy kasie zapłacicie tylko 1 grosz. Cały asortyment objęty promocją znajdziecie w tej gazetce.

Super-Pharm promocje

Akcja obejmuje najbardziej znane i popularne marki kosmetyków do pielęgnacji, higieny czy makijażu: Nivea, Lirene, Revlon, Wilkinson, L'Oreal, z których korzystacie na co dzień. Chyba nie potrzebujcie już więcej argumentów, żeby w najbliższych dniach wybrać się do jednej z drogerii Super-Pharm. Ale jeżeli nadal nie jesteście przekonani to pozostałe promocje na pewno przechylą szalę :-)

W najnowszej ofercie promocyjnej Super-Pharm czekają na Was nie tylko okazje 1+1 za grosz, ale również zniżki na wybrane markowe perfumy oraz linie kosmetyków.

Super-Pharm promocje na kosmetyki

Dlaczego warto skorzystać z promocji w Super-Pharm?

  1. Oszczędność - możecie uzupełnić swoje zapasy kosmetyczne w dużo niższych cenach,
  2. Nowości - zazwyczaj kupujemy sprawdzone produkty, ale wysokie zniżki to szansa na wypróbowanie nowych produktów w dużo niższej cenie,
  3. Bogaty wybór - szeroka ofrerta marek i produktów objętych promocją (kosmetyki do pielęgnacji, dla niemowląt, do higieny, do makijażu).

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close