logo

1000 produktów za pół ceny z okazji urodzin Media Expert

29wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Urodziny trzeba świętować hucznie! I tak z pewnością jest w przypadku elektromarketu Media Expert, w którym do 5 października możecie kupić aż 1000 hitów urodzinowych 50% taniej. Media Expert ma dla Was jeszcze coś!

Reklama

1000 produktów z kategorii AGD, TV smart, laptopy w promocji, tablety i smartfony tańsze nawet o połowę to prawdziwa okazja dla każdego łapacza promocji. Większość produktów opatrzona jest dodatkowym kodem rabatowym, który znajdziecie bezpośrednio przy danym produkcie.

Media Expert 1000 produktów za pół ceny

W rzeczywistości akcja 1000 produktów za pół ceny nie do końca oznacza to, że wszystkie produkty będą miały cenę niższą aż o połowę, ale mimo wszystko warto przyjrzeć się tej promocji jeśli myślicie o zmianie lub kupnie nowego sprzętu RTV i AGD. Listę wszystkich produktów z rabatami do -50% znajdziecie na stronie Media Expert. Dodatkowo możecie wziąć udział w loterii i wygrać atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział w loterii?

Media Expert loteria urodzinowa

-> REGULAMIN loterii

Loteria urodzinowa Media Expert potrwa jeszcze do 19 października i do tego dnia należy spełnić następujące warunki:

  1. kupić jeden dowolny produkt w Media Expert za min. 50 zł (brutto) i zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę)
  2. dokonać zgłoszenia za pomocą formularza dostępnego na stronie mediaexpert.pl/loteria, w którym konieczne będzie podanie danych: imię, nazwisko, dokładny adres, nr telefonu, adres e-mail, numer paragonu/faktury, data zakupu

A teraz najważniejsze! Co możecie wygrać? Media Expert ma dla Was aż 1000 kart podarunkowych do realizacji na terenie sklepu, w którym dokonaliście zwycięskiego zakupu, lub w którym odebraliście swoje zamówienie. Każda karta podarunkowa będzie o wartości połowy kwoty wydanej na zakup najdroższego produktu widniejącego na paragonie lub fakturze. Więc im więcej wydacie, tym więcej możecie zyskać w loterii :)

Pamiętajcie oczywiście, żeby skorzystać z promocji na 1000 produktów tańszych o połowę. Wtedy będziecie mogli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie tylko wymienicie swój sprzęt, za który zapłacicie mniej, niż zwykle, ale również będziecie mogli zgłosić swój paragon do wzięcia udziału w loterii Media Expert. Losowanie odbędzie się 14 listopada.

Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie jeszcze znajdziecie promocje na sprzęt RTV i AGD, możecie skorzystać z naszej listy sklepów, które oferują rabaty i zniżki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close