logo

1000 kremów Nivea do zgarnięcia: Pięlegnuj rodzinną bliskość

06cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Konkurs dla małych artystów! Jeśli lubicie spędzać wspólne chwile z rodziną i w dodatku podczas czasu wolnego malujecie razem obrazki - podzielcie się swoimi dziełami z resztą świata i wygrajcie kultowy krem Nivea.

Reklama

Macie w domu dziecko, które uwielbia malować, wycinać, rysować, tworzyć? Pewnie skończyło się już Wam miejsce na lodówce i nie macie gdzie upchnąć kolejnego dzieła sztuki. Miejsca na ścianach brak, bo każdy kąt zapełniają dziecięce obrazki.

W takim wypadku ten konkurs jest dla Was! Nawet jesli Wasze dzieci niekoniecznie lubią rysować samodzielnie, być może uda Wam się je do tego zachęcić rysując razem z nimi. Przypomnijcie sobie, co robiliście w weekend lub jak wyglądał Wasz ulubiony punkt dnia podczas wycieczki na plac zabaw i utrwalcie miłe wspomnienia, pobudzając dziecięcą kreatywność. Przecież rysunek to nie tylko nie tylko zatrzymanie wydarzenia na obrazku, to także uwieczcznienie emocji, które jemu towarzyszyły.


Praca konkursowa wymaga jedynie... zaangażowania! Na czym polega konkurs Nivea i co możecie wygrać?

1000 kremów, 1000 książeczek

Do wygrania w konkursie jest 1000 popularnych i znanych od lat kremów Nivea (uniwersalny o pojemności 50ml) oraz książeczki z kuponami Rodzinnej Bliskości Nivea.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • przesłać pracę konkursową pokazującą, jak dbacie o bliskość w Waszej rodzinie - może być wykonana dowolną techniką plastyczną, wystarczy przesłać zdjęcie pracy lub skan
  • opisać w kilku słowach (maksymalnie 350 znaków) na czym polega pielęgnowanie bliskości w Waszej rodzinie
  • każda rodzina może przesłać dowolną ilość zgłoszeń, jednak tylko raz może otrzymać nagrodę


Zgłoszenia należy przesyłać do 26 czerwca, formularz znajduje się na stronie internetowej nivea.pl. Również na tej stronie można podziwiać przesłane do tej pory prace dzieci.

Oprócz tego możecie zagłosować na miejsce w którym powstanie jedno z 40 podwórek do zabaw zafundowanych przez Nivea - wystarczy wejść przez stronę internetową nivea.pl.

Szukacie kuponów ze zniżkami na dziecięce zabawki, ubranka i akcesoria? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close