logo

100 zł za zakupy w Meble VOX

01sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Wakacje to czas dla wielu osób czas remontów i zakupu mebli. Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwań idealnego wystroju dla Twojego mieszkania, ta promocja Ci się spodoba. Meble VOX oferują 100 zł w prezencie za każde wydane 1000 zł.

Akcja promocyjna trwa od 25 lipca do 30 września 2014 roku - w tym czasie będzie można odebrać kupon rabatowy na 100 zł, wykorzystać go można natomiast aż do 31 października 2014 roku. Każdy, kto dokona jednorazowego zakupu towarów za min. 1000 zł brutto w Salonie Meble VOX lub w sklepie internetowym otrzyma bon promocyjny w wysokości 100 zł brutto. Jeżeli zrobisz zakupy za wielokrotność 1000 zł, otrzymasz odpowiednią liczbę kuponów (1 za każde wydane 1000 zł). Maksymalnie można otrzymać 7 bonów promocyjnych.

Akcja nie obejmuje towarów, które objęte są inną promocją lub wyprzedażą. Bon promocyjny uprawnia do zniżki przy następnych zakupach, ale wyłącznie tych robionych w Salonie Meble VOX, nieobowiązują w sklepie internetowym. Warunkiem skorzystania z bonu promocyjnego jest przekazanie go doradcy klienta w momencie wystawienia faktury lub paragonu (jeżeli kupujesz towar) lub okazanie go doradcy klienta, a następnie przekazanie go w momencie wystawiania faktury zaliczkowej lub kaucji (jeżeli zamawiasz towar). Dokładny regulami akcji znajduje się na stronie organizatora.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close