logo

100 zł na zakupy w MANGO do zgarnięcia

31mar 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor:

0

Ruszył konkurs, w którym nagrodzone zostanie aż 100 osób. Każda z nich otrzyma voucher o wartości 100 zł, do wykorzystania na zakupy w MANGO.

Wystarczy kilka minut i odrobina szczęścia. Na stronie konkursowej MANGO znajduje się formularz uczestnictwa w konkursie. Należy podać swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu*, miasto i kod pocztowy.

mango voucher zakupy

Teraz mozna już przejść do zadania konkursowego: odpowiedz na pytanie

Za co cenisz markę MANGO?. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi jury wybierze 100 najbardziej kreatywnych i te właśnie zostaną nagrodzone darmowymi bonami zakupowymi.

Pozostaje już tylko wyrazić zgody marketingowe (m.in. zgodzić się na otrzymywanie newslettera) i potwierdzić zapoznanie się z Regulaminem. Klikamy "Wyślij" i potwierdzamy udział klikając w odnośnik zawarty w wiadomości, którą otrzymamy na swoją skrzynkę mailową.

W konkursie można brać udział od 30 marca do 12 kwietnia, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi 8 maja. Laureaci otrzymają powiadomienia mailowe o wygranej.

 

*wiedzeni doświadczeniem sprawdziliśmy zapisy o udostępnianiu danych osobowych w Regulaminie. Przeczytaliśmy, że wyłącznym administratorem danych jest firma Punto, będąca właścicielem sklepów MANGO. Dane, które podajemy, wykorzystywane będą jedynie do celów realizacji Konkursu. W żadnym innym momencie nie są udostępniane, przechowywane czy przetwarzane.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close