logo

100 dni do wakacji! Zagraniczne wczasy do 1000 zł

31mar 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Do wakacji jeszcze mamy trochę czasu, ale warto już teraz przejrzeć oferty, aby znaleźć coś odpowiedniego w niskiej cenie. To dokąd się wybieracie?

Wakacje, promienie słońca na twarzy, powiew ciepłego wiatru, morska bryza... Kto nie marzy już o wypoczynku w cieplejszym klimacie? W tym sezonie najpopularniejsze kierunki to Grecja, Hiszpania, Bułgaria, jak też dopiero odkrywane przez turystów destynacje, czyli np. Gruzja. Oprócz tego możemy wybrać się w nieznane i rozsmakować się w egzotycznych podróżach, jednak te z reguły są nieco droższe - przede wszystkim ze względu na dystans. Gdzie możemy spędzić wakacje w tym roku i nie zapłacić za nie więcej niż 1000zł?

Wczasy do 1000zł

1. Bułgaria

Zaczynamy od najtańszej oferty w której nocleg wraz z przejazdem to koszt 856zł (4 noce). Kierunek to Słoneczny Brzeg, a dokładniej miejscowość Sveti Vlas. Dla dzieci do 2 roku życia pobyt jest darmowy, zaś dla pociech, które mają nie więcej niż 14 lat, przewidziana jest zniżka procentowa. Wycieczka organizowana jest przez biuro podróży Neckermann.

Jeśli 4 dni to dla Was za mało, to może spodoba się Wam oferta 7 dni, ale z własnym dojazdem. Niektórzy z nas preferują jechać na wakacje samochotem, szczególnie gdy po drodze mamy co zwiedzać!

W tej ofercie mamy nocleg i śniadania - 7 dni relaksu tuż przy plaży!

2. Chorwacja

Jest jednym z popularniejszych kierunków już od jakiegoś czasu, piękne plaże, czyste morze, przyjazne ceny i język brzmiący podobnie do rodzimego. Niestety będziemy musieli dojechać na własną rękę, ale za to 7 dni w apartamencie będzie nas kosztować tylko 269zł.

3. Grecja

Niestety wycieczka do Grecji ze względu na dystans jest najdroższa i nieco przekracza założoną przez nas sumę, jednak wciąż jest na tyle atrakcyjna, że warto na nią spojrzeć.

W cenie 1311zł będziemy mogli przez 7 dni wypocząć w apartamencie na Rodos. Oferta nie obejmuje wyżywienia.

Jeśli te oferty nie przypadły Wam do gustu i chcielibyście sprawdzić inne kierunki, oczywiście w niskich cenach, to zajrzyjcie na wakacjezprocentem.pl.

Tutaj znajdziecie kilka ofert zagranicznych wakacji:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close