logo

10% rabatu w Lidlu z Kartą Dużej Rodziny - jak z niego skorzystać?

03kwi 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Większa rodzina to większe potrzeby i większe oszczędności w Lidlu. Teraz wszyscy posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny mogą robić swoje zakupy w Lidlu aż 10% taniej. Przed Wielkanocą taka zniżka na pewno się przyda! Jak z niej skorzystać?

Reklama

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszej akcji z Kartą Dużej Rodziny w Lidlu? Zajrzyj do naszego najnowszego artykułu.

Karta Dużej Rodziny - co to takiego?

Każdy, kto posiada Kartę Dużej Rodziny dobrze wie, że to się opłaca. Dlaczego? Ponieważ upoważnia ona do korzystania z wielu rabatów w sklepach, ośrodkach kultury i instytucjach. Jej założenie jest całkowicie bezpłatne. Wszystkie podstawowe informacje znajdziecie w naszym wcześniejszym artykule - Jakie zniżki przysługują posiadaczom Karty Dużej Rodziny i jak ją założyć?

Karta Dużej Rodziny zniżkiLidl dołączył właśnie do szerokiego grona partnerów akcji i przygotował specjalne rabaty dla wszystkich posiadaczy kart. Z dodatkowych rabatów skorzystacie jeszcze do 30 kwietnia. W ten sposób znany dyskont chce wspierać wielodzietne rodziny, które kupują znacznie więcej produktów spożywczych. A jeżeli interesuje Was, gdzie jeszcze skorzystacie ze zniżek, lista wybranych partnerów jest dostępna w artykule dotyczącym Karty Dużej Rodziny.

Jak skorzystać z rabatu?

Lidl Karta Dużej Rodziny promocje

Wszyscy, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny, do 30 kwietnia mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 10% na świeże owoce i warzywa oferowane przez Ryneczek Lidla, a także bakalie i mąki, które będą niezbędne do świątecznych wypieków: pysznego mazurka, babki czy sernika z brzoskwiniami.

Żeby skorzystać z rabatu trzeba:

  • posiadać Kartę Dużej Rodziny
  • przed dokonaniem płatności za zakupy poinformować kasjera o chęci skorzystania ze zniżki oraz okazać Kartę Dużej Rodziny wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość (dowód osobity, paszport, prawo jazdy).

Jak widać duża rodzina to większe wydatki, ale też większe korzyści, z których nie tylko w Lidlu możecie korzystać, ale w wielu innych sklepach i ośrodkach kultury: kinach, teatrach :-) Pamiętajcie też, że nadal możecie odbierać w Lidlu najnowsze książki z przepisami, które przyrządzicie w domu ze swoimi pociechami -> kliknij po więcej informacji o Rodzinnej Kuchni Lidla. Wyszukaliśmy dla Was też promocje na akcesoria kuchenne, które ułatwią Wam wspólne świąteczne gotowanie i pieczenie:

Akcesoria kuchenne Wielkanoc promocje

Jeżeli już przygotowujecie się na Wielkanoc, nie tylko robiąc zakupy spożywcze i gromadząc zapasy, z których później powstaną same pyszne rzeczy, ale również sprzątacie swój dom i szukacie nadal dodatków wiosennych do swojego wnętrza, skompletujecie je korzystając z listy promocji poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close