logo

10 promocji na 10-lecie Virtualo: ebooki i audiobooki do -50%

03lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kolejny sklep świętuje swoje urodziny. Tym razem okrągłe 10 lat obchodzi Virtualo, który z tej okazji ma dla swoich klientów aż 10 różnych promocji! Świętowanie czas start!

Reklama

Sklepy bardzo często obchodzą swoje urodziny udostępniając klientom specjalne rabaty i zniżki na zamówienia. Dlaczego? Przecież gdyby nie kupujący, którzy wracają do danego sklepu, nie byłoby go w ogóle. Dlatego właśnie każde kolejne urodziny to dobry powód do tego żeby podziękować lojalnym klientom małym rabatem... albo trochę większym :-)

10 promocji na 10 urodziny Virtualo

Virtualo promocja

Okrągłe urodziny trzeba uczcić wyjątkowo. O tym doskonale wie sklep Virtualo, w którym obkupują się na co dzień wszyscy miłośnicy mniej tradycyjnego czytania i pochłaniania książek. Teraz przez najbliższe dni aż do 9 lipca codziennie będziecie mieli szansę kupić wybrane ebooki i audiobooki 50% taniej. Zobaczcie rozkład promocji i wydawnictwa objęte rabatem:

  • 02.07-03.07: Wydawnictwo Filia
  • 03.07-04.07: Wydawnictwo Rebis
  • 04.07-05.07: Wydawnictwo Albatros
  • 05.07-06.07: Grupa Wydawnicza Foksal
  • 06.07-07.07: Wydawnictwo Prószyński
  • 07.07-08.07: Wydawnictwo Zysk
  • 08.07-09.07: Wydawnictwo Burda

O tym, czy dana promocja jest już aktywna, dowiecie się po przycisku "Sprawdź" znajdującym się na danym banerze - powinien być różowy i klikalny. Ale to nie wszystkie niespodzianki urodzinowe od Virtualo. Co jeszcze na Was czeka?

Urodzinowy konkurs na Instagramie

Konkurs Virtualo

Jeśli uwielbiacie czytać zawsze i wszędzie, i chcielibyście zupełnie za darmo dostać nowy (lub pierwszy) czytnik inkbook, wystarczy, że:

  1. zrobicie sobie zdjęcie ze swoimi ulubionym ebookiem
  2. wrzucicie je na Instagrama
  3. oznaczycie zdjęcie hasztagiem: #urodzinyvirtualo

Konkurs trwa do 8 lipca włącznie, a ogłoszenie wyników odbędzie się 11 lipca na Instagramie Virtualo. Do zgarnięcia jest aż 10 czytników! Liczy się Wasza kreatywność, oryginalność i estetyka. Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie konkursowym zamieszczonym na stronie urodzinowej.

Promocje dla książkowych moli

Jeżeli najchętniej nie rozstawalibyście się z książką i zabieracie ze sobą wszędzie: do tramwaju, na wakacje, na plażę, do kawiarni, mamy dla Was kupon, dzięki któremu czytanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Ten gadżet pozwoli Wam czytać o każdej porze:

Zakładka do książki LED

Podświetlana zakładka do książki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które są książkowymi molami i nocnymi markami w jednym! :-) A jeszcze więcej książkowych promocji znajdziecie na liście poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close