logo

10 najlepszych okazji i promocji 2017 roku

29gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zbliża się koniec roku 2017. Najwyższy czas na podsumowanie tego, co w promocjach działo się w ciągu ostatnich 365 dni. Które artykuły z naszego bloga cieszyły się największą popularnością? Mamy dla Was zestawienie najbardziej poczytnych tekstów 2017 roku!

Reklama

Koniec roku to zawsze czas podsumowań, refleksji i postanowień. Na naszym blogu GdziePromocja.pl również nie mogło obyć się bez corocznego podsumowania, które zawsze przygotowujemy dla Was na koniec roku. Jakie artykuły dotyczące minionych promocji cieszyły się największym zainteresowaniem? Sprawdźcie, czy Wy również dołożyliście swoją cegiełkę do miejsc w zestawieniu. Mamy dla Was podsumowanie 10 najlepszych promocji 2017 na podstawie popularności tekstów z naszego bloga.

TOP 10 promocji 2017 roku

1. -49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie

Wiemy, że zawsze wyczekujecie informacji o kultowej promocji -49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie i zawsze informujemy Was o tej akcji. Jak widać, bardzo słusznie, ponieważ zdecydowanie jest to najpopularniejsza akcja promocyjna 2017 roku i nie tylko. W zeszłym roku znalazła się ona na 4 miejscu naszego podsumowania promocji roku 2016. W tym roku po raz pierwszy mogliście jednak korzystać z rabatu w wysokości aż 55% na kosmetyki kolorowe w Rossmannie.

2. -49% na kosmetyki do makijażu dla wszystkich i 55% rabatu w Klubie Rossmann

To właśnie tekst o wyższej zniżce na kosmetyki do makijażu w Rossmannie plasuje się na drugim miejscu naszego podsumowania TOP promocji 2017 roku. W mijającym roku Rossmann wystartował z aplikacją, dzięki której wszyscy użytkownicy mogli otrzymać nie 49%, a 55% rabatu na kosmetyki do makijażu. Nie jesteśmy zdziwieni, że to właśnie promocje w Rossmannie zajmują dwa pierwsze miejsca podsumowania promocji 2017 roku.

3. Kupony rabatowe 2017: Stylowe Zakupy z magazynami Twój Styl i Grazia

Kolejny już rok, tak, jak poprzednio, w naszym zestawieniu znalazł się artykuł o kuponach z gazet, które mogliście znaleźć w magazynach Twój Styl i Grazia. One zawsze cieszą się u nas na blogu dużą popularnością. To jedna z największych akcji rabatowych w Polsce, nic więc dziwnego, że chętnie zaglądaliście do tego tekstu po informacje i spis kuponów rabatowych.

4. Karta Moja Biedronka

Podobnie, jak w zeszłym roku, kiedy rozpoczął się wielki "bum" na Świeżaki, tak również i w 2017 roku tekst o Karcie Moja Biedronka odwiedzały setki Czytelników. I choć tekst o Karcie Moja Biedronka nie dotyczy bezpośrednio promocji, dzięki karcie lojalnościowej możecie oszczędzać na swoich zakupach, dlatego takiego tekstu nie mogło zabraknąć na naszym blogu!

5. Letnie wyprzedaże 2017

Artykuły o wyprzedażach zawsze cieszą się u nas dużą popularnością i bardzo chętnie zaglądacie do tego typu tekstów. Dlaczego? Ponieważ znajdziecie w nich aktualne informacje oraz spis wyprzedaży i wysokość rabatów w danych sklepach. Zawsze na blogu publikujemy dla Was artykuły dotyczące wyprzedaży i tym razem również nie mogło ich zabraknąć. Na piątym miejscu naszego zestawienia najbardziej popularnych promocji 2017 roku pojawił się właśnie tekst o letnich wyprzedażach 2017

6. Weekend zniżek z Avanti - ponad 220 kuponów rabatowych

Pisaliśmy już, że teksty o kuponach z gazet odwiedzają setki Czytelników i kolejny artykuł o dużej akcji rabatowej z Avanti uplasował się na szóstym miejscu naszego zestawienia. To pokazuje, że czytacie nie tylko naszego bloga, ale również znane magazyny, w których co jakiś czas znajdziecie kupony rabatowe do setek sklepów w całej Polsce! My już nie możemy doczekać się kolejnej akcji kuponowej, a Wy? :-)

7. Thermomix a robot kuchenny Monsieur Cousine z Lidla - porównanie

Zastanawialiście się nad zakupem słynnego robota kuchennego Thermomix, ale w znanych dyskontach widzieliście tańsze odpowiedniki? Wielu naszych Czytelników miało podobne dylematy! Odpowiedzi dotyczących parametrów Thermomixu i innych robotów kuchennych, np. Monsieur Cousine z Lidla czy Hoffen Chef Express z Biedronki szukaliście właśnie w naszym artykule, w którym porównaliśmy dla Was różne urządzenia kuchenne. Mamy nadzieję, że tekst ten pomógł Wam podjąć decyzję co do zakupu! 

8. Black friday 2017 w Polsce - promocje, zniżki, kody rabatowe

Na blogu o promocjach nie mogło oczywiście zabraknąć tekstu dotyczącego największych obniżek w roku, czyli słynnych promocji z okazji Black Friday! I choć może Was dziwić fakt, że artykuł o Czarnym Piątku znajduje się dopiero na ósmym miejscu naszego podsumowania, my wcale nie jesteśmy zdziwieni. W zeszłym roku tekst o promocjach na Black Friday w ogóle nie wszedł do naszego zestawienia. To pokazuje, że z roku na rok jesteście coraz bardziej zainteresowani tego typu akcjami!

9. Kasa za szkolnego asa w Media Markt

Wielu z Was odwiedzało nasz artykuł dotyczący promocji organizowanej przez Media Markt - Kasa za szkolnego asa. Podczas zbliżającego się zakończenia roku szkolnego szukaliście informacji o tej akcji na naszym blogu. Jak widać tekst ten cieszył się dużą popularnością, jednak w tym roku Media Markt zrezygnowało z tej promocji. Podobną akcję przeprowadził jednak sklep Media Expert i bardzo często zaglądaliście również do artykułu dotyczącego właśnie tej promocji na zakończenie roku szkolnego: Media Expert daje 5 zł zniżki za każdą 5, a 6 zł za każdą 6!

10. Masywna wyprzedaż w Castoramie! Rażąco niskie ceny

Czytelnicy naszego bloga poszukują na GdziePromocja.pl nie tylko informacji o zniżkach na odzież, kosmetyki czy elektronikę. Dużą popularnością cieszył się również nasz tekst dotyczący masywnej wyprzedaży w Castoramie. Jak widać, oszczędzać można na wszystkim! Tym bardziej, że na naszym blogu promocji nigdy nie brakuje :-)

Co wynika z naszego podsumowania? Zainteresowanie kultowymi promocjami organizowanymi regularnie co kilka miesięcy, jak akcja -49%, a nawet -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie ciągle rośnie! Uwielbiacie oszczędzać na kosmetykach w znanych drogeriach. Lubicie również korzystać z atrakcyjnych kuponów, które znajdziecie w największych magazynach w Polsce. 

Szukacie aktualnych promocji w sklepach? Poniżej cała masa zniżek!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close