logo

10 lat sklepów Tchibo i Wielka Loteria!

02paź 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Sklepy Tchibo obchodzą dzisiaj 10. urodziny! Z tej okazji każdy z Was może wziąć udział w Wielkiej Loterii, w której do wygrania jest aż dziesięć samochodów oraz ponad tysiąć bonów zakupowych.

Sto lat, Tchibo! Do takiego wyniku jeszcze 90 lat, ponieważ teraz sklepy tej marki obchodzą 10. urodziny. Świętowanie urodzin może odbywać się na różny sposób - Tchibo wybrało Wielką Loterię. Do wygrania w konkursie jest aż 10 samochodów i 1100 bonów zakupowych o wartości 1000 zł lub 100 zł.


Zasady loterii

Jeżeli chcielibyście wygrać auto lub bon na zakupy, wcale nie musicie się wysilać. Wystarczy, że dokonacie zakupów za min. 50 zł w sklepie stacjonarnym Tchibo lub na www.tchibo.pl. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest zachowanie dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Następnie, ten dowód trzeba zarejestrować na stronie internetowej www.10lat-tchibo.pl lub wysłać SMS na numer 71806, w treści zawierając numer paragonu lub faktury według wzoru: TCHIBO_numerdowoduzakupu

Loteria trwa do 6 grudnia 2015 r. - ostatni etap loterii na pewno przyniesie komuś wspaniały prezent na Mikołajki :-) Losowania odbywają się również wcześniej. Pierwsze odbędzie się już 6 października - od tej daty, co tydzień będzie przeprowadzane losowanie nagród, którymi są:

  • Samochód Opel Adam
  • Bon na zakupy w sklepach stacjonarnych Tchibo lub na www.tchibo.pl na kwotę 1000 zł
  • Bon na zakupy w sklepach stacjonarnych Tchibo lub na www.tchibo.pl na kwotę 100 zł

Regulamin loterii i lista sklepów biorących udział w akcji znajduje się TUTAJ.

Świętujcie razem z nami urodziny Tchibo oraz zobaczcie, gdzie jeszcze otrzymacie coś za darmo:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close