logo

10 hoteli, które kochają polskie gwiazdy

19sty 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Prezentujemy listę ulubionych hoteli polskich gwiazd. Dowiedzcie się, w jakich miejscach lubią nocować Dawid Woliński, Ewa Chodakowska czy Anna Wendzikowska. Piszemy także o tym, jakie lokalizacje są chętnie odwiedzane przez gwiazdy, które chcą na przykład poćwiczyć bądź zrelaksować się. Dodatkowo, w naszym artykule zdradzamy, które hotele w Polsce są najlepsze według Magdy Gessler.

Pisaliśmy już o hotelach, które kochają światowi celebryci, a teraz przyszedł czas na miejsca, w których chętnie zatrzymują się polskie gwiazdy. Większość z nich w głównej mierze na bieżąco relacjonuje swoje wakacje w mediach społecznościowych - najczęściej na Instagramie. Stąd właśnie dowiedzieliśmy się, w których hotelach lubią wypoczywać znane oraz lubiane gwiazdy polskiego show biznesu! Są to zarówno hotele w Polsce, jak i za granicą.

Ulubione hotele polskich gwiazd

1. Burdż Chalifa
Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Jeśli chcielibyście przebywać chociaż przez chwilę w najwyższym wieżowcu na świecie, musielibyście wybrać się do Dubaju. To właśnie tam znajduje się budynek Burdź Chalifa, którego wysokość osiąga 829 metrów. Przez pewien czas gościł tam projektant Dawid Woliński. Nie mogło zabraknąć typowych dla niego zdjęć w lustach na suficie oraz w windach (wiadomo! ;-)).

(źródło: instagram.com/dawid_wolinski)

2. Hotel DUO SPA
Janów Lubelski, Polska

Pomimo tego, że nie znaleźliśmy żadnego zdjęcia, na którym dana polska gwiazda chwaliłaby się pobytem w tym hotelu, to zdecydowanie mógł zrobić to sam hotel. Na jego stronie widnieje lista gości, którzy przebywali w tych "skromnych prograch". Wśród znakomitych osobistości znalazł się sam Prezydent RP, Magda Gessler, Otylia Jędrzejczak, Cezary Pazura czy Andrzej Grabowski.

(źródło: duojanow.pl)

3. BUKOVINA HOTEL
Bukowina Tatrzańska, Polska

Do tego znanego hotelu w Bukowinie Tatrzańskiej oraz do Term Bukovina zapraszani są między innymi uczestnicy popularnych programów wokalnych, np. The Voice of Poland. To właśnie w tym miejscu Tydzień Metamorfoz przeprowadzała także znana trenerka Ewa Chodakowska.

(źródło: facebook.com/chodakowskaewa)

 

4. Hotel Intercontinental
Warszawa, Polska

Czy polskie gwiazdy lubią wysokie hotele? ;-D Najwyraźniej, gdyż Anna Wendzikowska relaksowała się w jednym z najwyższych budynków w Warszawie - Hotelu Intercontinental, z którego można także podziwiać wyjątkową panoramę stolicy.

(źródło: instagram.com/aniawendzikowska)

5. Anantara Phuket Villas Resort and Spa
Phuket Mai Khao, Tajlandia

Jeśli już marzyć o wakacjach jak gwiazdy, to na całego! Gdybyście chcieli brać przykład z uroczej pary: piosenkarki Mariny Łuczenko oraz piłkarza Wojciecha Szczęsnego, moglibyście wybrać się na Święta do pięciogwiazdkowego hotelu w Tajlandii: Anantara Phuket Villas Resort and Spa.

(źródło: www.instagram.com/marina_official)

Trzeba przyznać, że jest czego zazdrościć:

(źródło: avc-phuket.anantara.com)

 

6. Hotel Hilton
Warszawa, Polska

Jak wiecie, hotele służą nie tylko do nocowania. W wielu z nich znajdują się kompleksowo wyposażone siłownie. Oczywiście nie każdy może pozwolić sobie na to, żeby ćwiczyć w tak drogich siłowniach (za miesięczny karnet płaci się tam około 500 złotych). Jednak widywane tam były Katarzyna Skrzynecka czy Katarzyna Figura. Źródło zdjęć: filmweb.pl

 

 

7. Sofitel Grand Hotel
Sopot, Polska

Jest to polski hotel, który opisywaliśmy także w artykule 10 hoteli, które kochają światowe gwiazdy. Gościli w nim takie polskie gwiazdy jak Agnieszka Osiecka, Maryla Rodowicz czy Zbigniew Wodecki. To zdecydowanie najlepszy punkt na mapie Sopotu, w którym chętnie swój urlop spędziłyby także inne polskie gwiazdy.

8. Hotel Georgioupolis Resort
Georgioupolis, Grecja

Wiele osób podróżuje do Grecji z tego względu, że często organizowane są tam tanie loty bądź oferuje się niedrogie wycieczki. Jedna z polskich topmodelek, Zuzanna Kołodziejczyk, także wybrała się do Grecji na wakacje. Wybrała jednak czterogwiazdkowy Hotel Georgioupolis Resort, w którym wcale nie jest tak tanio ;-)

(źródło: instagram.com/zuzol/)

9. Ottaviano
Świnoujście, Polska

W tym hotelu zatrzymywało się naprawdę wiele gwiazd:

  • Doda
  • Kayah
  • Monika Brodka
  • Kasia Cerekwicka
  • Piasek
  • Bogusław Mec
  • Zygmunt Chajzer

A także zespoły, takie jak: Perfect, Kombii, Lady Pank czy T.Love.

10. Najlepsze hotele wg Magdy Gessler

Ostatnim przykładem ulubionych hoteli gwiazd są wszystkie te lokalizacje, które wskazała Magda Gessler w swoich przewodnikach: „101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce” oraz „151 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce”. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że p. Madzia lubi Pomorze, dlatego wśród hoteli wyróżnionych w przewodnikach znalazły się między innymi Hotel Lubicz, Hotel Gdańsk, Hotel Bryza czy Hotel Mera. Zgadzacie się ze zdaniem p. Magdy? Jeśli tak to besos! :-)

(źródło: Facebook Magda Gessler)

Co myślicie o ulubionych hotelach polskich gwiazd? Czy chcielibyście również spędzić swój wolny czas w takich miejscach? Kto wie, może kiedyś spotkanie w nich swoich ulubionych aktorów, modeli, projektantów mody czy innych celebrytów! ;-) Pamiętajcie jednak, że nie musicie jeździć do takich miejsc, żeby poczuć się jak gwiazda. Przejrzyjcie nasze oferty turystyczne na niezapomniane wakacje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close