logo

-49% w Rossmannie - są już terminy promocji!

05kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Informacja o promocji -49% w Rossmannie ucieszyła nas wszystkich. W ostatnim artykule o tej akcji informowaliśmy, że odbędzie się ona w kwietniu, jednak nie mieliśmy informacji o przybliżonym terminie. Teraz już wiemy!

Reklama

Pamiętacie nasz artykuł o zapowiadanych terminach promocji na kosmetyki w Rossmannie? Pisaliśmy o tym, że promocja zapowiadana jest na kwiecień. Ten wspaniały miesiąc się rozpoczął i...? I już wiemy kiedy będzie można kupić taniej kosmetyki w jednej z najpopularniejszych drogerii!

Promocja -49% w Rossmannie

Terminy promocji:

  • od 20.04 - kosmetyki do makijażu twarzy
  • od 26.04 - kosmetyki do makijażu oczu
  • od 4.05 - kosmetyki do makijażu ust oraz paznokci

W zeszłej, listopadowej edycji, najpierw cieszyliśmy się z promocji na kosmetyki do ust oraz paznocki, a na końcu z produktów kosmetycznych do twarzy - tym razem jest odwrotnie. Ucieszą się z pewnością te osoby, które chciały kupić najwcześniej podstawę całego makijażu czyli różnego rodzaju pudry, róże, bronzery, korektory do twarzy. Niezmienne w środku całej promocji występują zniżki na kosmetyki do makijażu oczu.

Co warto wiedzieć podczas zakupów?

Już wiecie, co kupicie podczas tej promocji? Przy tak dużych obniżkach cen warto zrobić sobie zapasy na jakiś czas. Jest jedno "ale" - tak popularna akcja sprawia, że w drogeriach Rossmann pojawiają się naprawdę tłumy klientów. Nie każdy dobrze "traktuje" kosmetyki, przez co pokazuje, że nie szanuje również innych konsumentów. Otwarte cienie do powiek, wylane podkłady, użyte pomadki - to tylko niektóre przykłady "porządku", który pozostawiają po sobie niektórzy klienci. Apelujemy, żebyście korzystali z testerów kosmetyków (i to nie bezpośrednio na usta czy oczy, tylko poprzez sprawdzenie koloru czy konsystencji kosmetyku) - nie tylko dlatego, że nikt przecież nie będzie chciał kupić użytej szminki, ale też dlatego, żebyście nie złapali na przykład opryszczki, malując się błyszczykiem, używanym wcześniej przez 10 osób... :-( O sprawdzaniu czy kosmetyk nie był wcześniej używany przestrzegała także wizażystka - Delfina Kardaś-Kotlicka, w naszym artykule o doborze odpowiednich kosmetyków do makijażu oczu.

Pewność, że kosmetyki nie były używane przez żadnych klientów w sklepie stacjonarnym, macie wtedy, gdy kupujecie produkty w sieci ;-) Dlatego zapraszamy do zapoznania się z nowymi kodami rabatowymi na ulubione kosmetyki:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close