logo

-30% na wszystkie markowe oprawy okularowe w Vision Express

26lis 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcieli wymienić swoje oprawki okularowe. W salonach Trendy by Vision Express trwa właśnie akcja rabatowa 30% na markowe oprawy.

Reklama

O zniżce 30% na oprawki okularowe dowiedzieliśmy się ze strony Trendy by Vision Express. Niestety, zawarte tam informacje były troszkę niespójne (może ktoś spieszył się przy pisaniu? ;-)), dlatego postanowiliśmy przedstawić je jasno i zrozumiale, w trzech punktach:

  1. Przyjdź do jednego z salonów Trendy by Vision Express w Warszawie lub Łodzi
  2. Kup okulary (oprawa + 2 soczewki)
  3. Skorzystaj ze zniżki 30% na oprawę

Rabat dotyczy wyłącznie oprawy okularowej. To od jej ceny będzie odjęta zniżka w wysokości 30%. Jeżeli więc cena oprawy okularowej będzie wynosiła 150 zł, zapłacicie 45 zł mniej. Promocja obowiązuje jednak tylko na te oprawki, które są oznaczone naklejką promocyjną.

Akcja promocyjna nie dotyczy okularów przeciwsłonecznych. W regulaminie jest także informacja, że promocja trwa do odwołania.

Akcja zniżkowa obowiązuje w tych salonach Trendy by Vision Express:

  • CH Manufaktura Łódź
  • Arkadia Warszawa
  • Złote Tarasy Warszawa
  • Galeria Mokotów Warszawa

Dobór okularów do kształtu twarzyPromocja promocją, ale czy zastanawialiście się już, jakie oprawy okularowe moglibyście wybrać? Które z nich najlepiej by do Was pasowały? Oryginalne czy klasyczne? Kolorowe czy zachowane w standardowych barwach? A może istnieją na rynku oprawki uniwersalne, które pasują do każdego? O tym, jak dobrać oprawki okularowe do kształtu twarzy, pisaliśmy przy innej promocji organizowanej przez Vision Express - więcej TUTAJ. Znajdziecie tam informacje o tym, jakie oprawki będą pasować między innymi do osoby, która ma okrągłą twarz (podobno takim osobom najtrudniej wybrać odpowiednie oprawki okularowe). Przedstawiamy tam różne propozycje, które mogą Wam pomóc w wyborze oprawek. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zachęcamy jednocześnie do indywidualnej konsultacji z optykiem. Przeróżne modele okularów znajdziecie w sklepie internetowym Vision Express. Zobaczcie także inne promocje zarówno na oprawy, jak i soczewki kontaktowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close