logo

-20% na fotoprezenty w Cewe - wystarczy tylko podać e-mail!

20maj 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zdobycie kodu rabatowego wcale nie jest tak trudne, jak może się niektórym wydawać. Na przykład, jeżeli chcecie zgarnąć 20% zniżki na fotoprezenty w Cewe, wystarczy, że podacie jedynie swój adres e-mail. Proste, prawda?

Reklama

Zbliża się Dzień Matki, a to dobry czas na to, żeby pomyśleć jak podziękować swojej mamie za wieloletni trud włożony w nasze wychowanie. Podpowiadaliśmy Wam już kilka pomysłów na prezent, a także opisaliśmy specjalną akcję E.Wedla, oferującego namalowanie wyjątkowego portretu. Teraz znaleźliśmy kolejną okazję na to, żeby kupić taniej prezent dla Mamy: -20% na fotoprezenty w Cewe! Akcja dotyczy nie tylko Dnia Matki. Fotografie możecie w końcu wykorzystać w każdej sytuacji.

Promocja Cewe

Oferta Cewe chyba najczęściej kojarzy nam się z fotoksiążką. Jednak w asortymencie znajdziecie o wiele więcej produktów oraz przedmiotów, na których można umieścić w ciekawy sposób zdjęcie. Propozycja obejmuje:

  • fotoksiążki
  • kubki ze zdjęciem
  • fotoobrazy i fotoplakaty
  • fotokalendarze
  • zabawki ze zdjęciem
  • etui ze zdjęciem na smartfony i tablety

Jednak nie chodzi nam tylko o to, żebyście skorzystali z tej oferty (mimo, że jest świetna!), ale głównie o to, żebyście mogli w szybki i prosty sposób zdobyć kod rabatowy na realizację usług w Cewe.

  1. Wejdź na stronę Cewe -> Fotoprezenty
  2. Wpisz swój adres e-mail i zaznacz dwa boksy
  3. Kliknij "odbierz rabat"

Po kilkunastu sekundach na Twojej elektronicznej poczcie pojawi się wiadomość z kodem rabatowym na produkty Cewe. Wygląda mniej więcej tak:

Jeśli chcecie sprawdzić jak brzmi hasło, po prostu wpiszcie adres e-mail w odpowiednie miejsce ;-) Po otrzymaniu wiadomości wystarczy także kliknąć w link potwierdzający. Wiemy, że fotografie mają dla wielu osób ogromne znaczenie, dlatego polecamy umieścić je na wyjątkowych produktach, na przykład na kubku, który będzie codziennie używała ukochana osoba. A jeśli zaoszczędzicie przy użyciu kodu rabatowego, będziecie mogli zamówić jeszcze więcej tych przedmiotów.

Zapraszamy także do skorzystania z wielu innych kodów rabatowych. Zawsze jest szansa na to, żeby choć trochę zaoszczędzić na zakupach. A zaoszczędzone pieniądze możecie zawsze wydać na coś dodatkowego! ;-) Poniżej lista aktualnych kuponów rabatowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close