logo

-15% rabatu na oferty Groupona! Mamy kod!

27maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Groupon słynie z tego, że można na nim kupić usługi i produkty z rabatami sięgającymi nawet 80%. Teraz, dzięki wypuszczonemu właśnie kodowi rabatowemu, można zaoszczędzić dodatkowe 15%! Zobacz jak to zrobić.

Groupon przyzwyczaił już swoich użytkowników do okazyjnego udostępnienia zniżek, które pozwalają na jeszcze tańsze zakupy. W ostatnim jednak czasie portal ten postanowił wprowadzić pewne ograniczenia, polegające na umożliwieniu korzystania z rabatu jedynie części swoich użytkowników. Czy tym razem kod dostępny jest dla wszystkich czy dla wybranych? Na 90% dla wszystkich, jednak aby mieć pewność, należy sprawdzić, logując się na swoje konto

Rabat 15% dotyczy ofert z zaakładki "Twoje miasto", obejmuje więc m.in. posiłki w restauracjach, zajęcia na basenie czy siłowni, kursy sportowe, usługi kosmetyczne, motoryzacyjne i wiele innych.

Aby obniżyć kwotę zamówienia, należy wpisać kod "MAJ2015" w miejscu na to przeznaczonym w koszyku zakupów (jak na obrazku poniżej). Każda osoba może wykorzystać kod jednorazowo. Maksymalny dodatkowy rabat to 50 zł (co tym razem nie jest komunikowane na bannerze reklamowym, jednak sprawdziliśmy to sami, robiąc transakcję testową). Oznacza to, że w przypadku zakupów powyżej 340 zł, rabat będzie stały i wyniesie 50 zł. Kod ważny jest do 28 kwietnia 2015 roku.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close