logo

-15% na oferty na Groupon.pl. Mamy kod!

27kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kolejna okazja od Groupona! Po problemach z realizacją kodów w poprzedniej edycji akcji zniżkowej, wygląda na to, że tym razem zakupy z rabatem będą łatwe dla wszystkich. Skorzystajcie z obniżki na oferty w swojej okolicy.

Groupon lubi zaskakiwać swoich użytkowników i w przeciwieństwie do wielu sklepów internetowych czy stacjonarnych, nie oznajmia o wypuszczanych przez siebie kodach rabatowych z wyprzedeniem.

Właśnie okres przedmajówkowy wybrał Groupon na kolejną swoją akcję zniżkową. Tylko do 28 kwietnia skorzystać można z kodu, który obniży cenę ofert widocznych w zakładce "Twoje Miasto". Do tej kategorii włączają się te oferty, dzięki którym można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąc procent ceny wyjściowej na lokalnych usługach, takich jak posiłki w restauracjach, zajęcia na basenie czy siłowni, kursy sportowe, usługi kosmetyczne, motoryzacyjne i wiele innych.

15% upustu otrzymamy po wpisaniu w koszyku zamówień kod "APRIL15PL" (jak na obrazku poniżej). Każda osoba może wykorzystać kod tylko raz. Kod ważny jest do 28 kwietnia 2015 roku. Maksymalny dodatkowy rabat to 50 zł. Oznacza to, że w przypadku zakupów powyżej 340 zł, rabat będzie stały i wyniesie 50 zł.

Groupon kod rabatowy

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close