Cena

Wszystkie lokalizacje

| |

Przeglądasz zakupy grupowe i kupony z kategorii Motoryzacja

505 ofert, ukryte -

Motoryzacja - Zakupy grupowe i kupony

Następne

Blog: porady dla smartshopperów

Motoryzacja

Odpicuj swoją brykę dzięki GoDealli!

Człowiek łatwo przyzwyczaja się do luksusów. Jak pamiętamy z zajęć z ekonomii, takim dobrem wyższego rzędu, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić, jest z pewnością samochód. Jak o każde dobro, także i o swoje auto, należy dbać, chuchać i dmuchać na nie. Dzięki temu może nam służyć jak dłużej w jak najlepszej formie.

Dzięki GoDealla (jeżeli oglądaliście Godzillę, to powinniście wiedzieć, jak to przeczytać ;-)) zakupom grupowym i kuponom zniżkowym macie pewność, że... nie przejedziecie się więcej na zakupach grupowych! Teraz czekają na Was tylko sprawdzone, wiarygodne i opłacalne oferty spod znaku błyszczącej felgi i sprawnej klimatyzacji.

Nie tylko myjnia...

Grupowe oferty i kupony motoryzacyjne na GoDealli to okazja, żeby zdążyć przed zimą (lub powitać wiosnę) i skusić się na wymianę opon i ich wyważenie. Dodatkowo istnieje możliwość pompowania azotem i przechowywanie opon w okresie ich nieużywania.

Ta kategoria to również szansa na zrealizowanie wielu usług, o których dawno się myślało, ale ciężko było znaleźć wystarczające pokłady ochoty czas, ochota i jakoś tak ciężko było zebrać się i zająć się tym. Teraz jest okazja na długo odkładaną renowację lakieru czy wypełnienie rys powstałych wskutek użytkowania pojazdu. Po takiej gruntownej kosmetyce auta, przychodzi czas na ręczne woskowanie samochodu. Potem jeszcze tylko sprawdzenie stanu ogumienia i ciśnienia i... w drogę!

Zakupy grupowe to okazja na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy

Podstawowa sprawa to bezpieczeństwo, a zakupy grupowe i kupony dają Wam szansę na tańszy niż zwykle przegląd techniczny auta, a także kompleksowe sprawdzenie układu hamulcowego i chłodniczego w ramach serwisu samochodowego. Jeżeli umiesz liczyć pieniądze, a ceny benzyny i oleju coraz bardziej Cię przerażają, to chyba czas najwyższy na montaż instalacji gazowej.

Zwłaszcza przed długim wyjazdem warto jeszcze zaopatrzyć się w nowy płyn do spryskiwaczy i skorzystać ze zniżki na wymianę oleju silnikowego i wymianę filtrów. Wygodna jazda, to także dobra widoczność, którą może zapewnić odpowiedni grupon na nowy komplet wycieraczek. Jeżeli jesteś użytkownikiem CB radia, to masz jeszcze możliwość zakupienia vouchera lub kuponu na strojenie anteny i sprawdzenie radia CB. I to wszystko za mniej niż mógłbyś sobie wyobrażać!

Jeżeli gra w Tobie dusza człowieka schludnego i ułożonego, a więc dbającego o porządek i czystość, to najlepsze będą oferty dotyczące czyszczenia wnętrza auta, pranie tapicerki czy szeroko pojęta wewnętrzna pielęgnacja i ozonowanie auta. W jej skład wchodzi kompleksowa wewnętrzna dezynfekcja auta i odgrzybianie klimatyzacji.

Co to jest GoDealla?

GoDealla (czyta się prawie jak Godzilla ;) to centrum kuponów zniżkowych i promocji. U nas znajdziesz codziennie nowe promocje z wszystkich serwisów: Groupon, Citeam, MyDeal, FastDeal, Cuppon... i wielu innych!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie rabaty w jednym e-mailu!

Jak działa GoDealla?

Codziennie przeszukujemy wszystkie portale zakupów grupowych w poszukiwaniu najlepszych promocji z Twojego miasta. Każdą z nich przypisujemy do odpowiedniej kategorii, tak aby znalezienie tej najciekawsze było jeszcze łatwiejsze! Dzięki nam oszczędzasz swój czas i masz pewność, że nic Cię nie ominie!

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj