Cena

Wszystkie lokalizacje

| |

Przeglądasz zakupy grupowe i kupony z kategorii Dla firm

27 ofert, ukryte -

Dla firm - Zakupy grupowe i kupony

Blog: porady dla smartshopperów

Dla firm

Zaskocz siebie i pracowników dzięki zakupom grupowym i kuponom dla firm

Powodzenie każdego biznesu zależy od wielu aspektów. Każda branża ma swoją specyfikę, przez pryzmat której definiujemy jej aktywność i atrakcyjność na rynku. Obecnie przedsiębiorstwa mają do dyspozycji wiele narzędzi, dzięki którym kreują jakość swojego funkcjonowania. Nowe media i e-commerce skutecznie wspierają te działania, jednakże nie zawsze jesteśmy świadomi sposobów ich używania. Jako właściciele firmy często zadajemy sobie pytanie: co jeszcze mogę zrobić, aby usprawnić działania, zmotywować pracowników i osiągnąć sukces?

Kupony rabatowe i grupowe oferty na GoDealli w przyjazny i profesjonalny sposób dają odpowiedzi na te i inne pytania. GoDealla dla firm nie tylko zaspokaja potrzeby biznesowe, ale również daje szansę na osiągnięcie sukcesu na konkurencyjnym rynku.

Oferta B2B w zakupach grupowych

Jeśli tylko chcesz zwiększyć swoją wiarygodność i powiększyć grono osób lojalnie przywiązanych do Twojej firmy, GoDealla znajdzie dla Ciebie rabat na korzystne pozycjonowanie w pakiecie z kampanią GoogleAdwords, a także wspomaganie Twoich skrupulatnych analiz poprzez wdrożenie GoogleAnalitycs do Twojej strony WWW.

Agregator zakupów grupowych Godealla wyświetla promocyjne kupony B2B z wielu polskich portali jak Grupon. W ten sposób przyjął sobie za cel zbieranie najlepszych ofert dających możliwość zminimalizowania kosztów ponoszonych przez firmę. Dzięki specjalnie spersonalizowanemu newsletterowi codziennie trafią do Ciebie odpowiednio wyselekcjonowane propozycje najlepszych promocji i kuponów zniżkowych.

Z pomocą Godealli nie tylko dokonasz zakupu artykułów biurowych, ale również, ku radości swoich pracowników, wykorzystasz okazję na stworzenie i poprowadzenie przez profesjonalistów fanpage’a na Facebooku, od którego uzależnią się Twoi kontrahenci.

Pozyskaj nowych partnerów dzięki GoDealli

Godealla zdejmie z Twych barków ciężar organizowania wyjazdów integracyjnych i wzbogaci kolejne konferencje atrakcyjnymi pakietami SPA lub niezapomnianymi wycieczkami w gronie współpracowników. Łatwiej też będzie zorganizować kolację służbową czy profesjonalne szkolenia dla kadry zarządzającej, nie obciążając przy tym firmowych funduszy.

Oferty dla firm odczarują Twój pesymizm i pozwolą znaleźć pomysł na wyjście z kryzysu. Kup więcej za mniej, pozwól wyzwolić zakupom grupowym w Tobie radość prowadzenia własnej firmy i korzystaj razem ze swoimi pracownikami z niepowtarzalnych okazji i kuponów!

Co to jest GoDealla?

GoDealla (czyta się prawie jak Godzilla ;) to centrum kuponów zniżkowych i promocji. U nas znajdziesz codziennie nowe promocje z wszystkich serwisów: Groupon, Citeam, MyDeal, FastDeal, Cuppon... i wielu innych!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj wszystkie rabaty w jednym e-mailu!

Jak działa GoDealla?

Codziennie przeszukujemy wszystkie portale zakupów grupowych w poszukiwaniu najlepszych promocji z Twojego miasta. Każdą z nich przypisujemy do odpowiedniej kategorii, tak aby znalezienie tej najciekawsze było jeszcze łatwiejsze! Dzięki nam oszczędzasz swój czas i masz pewność, że nic Cię nie ominie!

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj