Więcej informacji o GoDealla

Kupony, rabaty, promocje…? O co w tym wszystkim chodzi?

Popularne w USA, ale także od niedawna w Polsce, serwisy zakupów grupowych oferują każdego dnia towary i usługi po znacznie niższej cenie (zniżki sięgają od 50 do 80%). Tak znaczne rabaty są możliwe kiedy usługodawca ma zagwarantowaną odpowiednio dużą liczbę chętnych na zakup. Sprzedaż dodatkowo stymuluje krótki czas trwania takiej oferty (ok 1-2 dni) oraz szybkie rozpowszechnianie się informacji o promocji w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Blip itp.)

Kupowanie promocyjnych produktów to przede wszystkim korzyści dla klientów, którzy w promocyjnej cenie mogą odkrywać ciekawe miejsca w swoim mieście (np. zjeść kolację w restauracji za połowę ceny, kupić bilet na mecz z 50% rabatem czy przejechać się gokartami płacąc 15 zamiast 35 zł), ale nie tylko kupujący na tym korzystają. Dla właścicieli lokalnych biznesów jest to całkiem niezła promocja i gwarancja, że wydatki na nią poniesione “zwrócą się” w postaci prawdziwych klientów. Jest duże prawdopodobieństwo, że taki zadowolony klient powróci i opowie swoim znajomym - a to już dla usługodawców czysty zysk.

Jak działa Godealla?

To bardzo proste. Codziennie przeszukujemy i wyświetlamy najciekawsze oferty z portali zniżkowych, e-sklepów oferujących atrakcyjne wyprzedaże swoich kolekcji, a także bezpłatne kupony gotowe do wydruku i korzystania oraz kody rabatowe. Wśród naszych partnerów są takie portale, Groupon, Gruper, Citeam, MyDeal, KupBon, FastDeal, OKazik, Killerdeal, a także sklepy Agito, Answear.com, Deichmann, Zalando i wielu, wielu innych. Jeśli mielibyśmy się pochwalić to powiemy tylko tyle, że dysponujemy największą i najbardziej kompletną bazą kuponów zniżkowych w Polsce. Nad wysoką jakością bazy czuwają odpowiednie osoby, które dbają o to aby wszystkie bony były poprawnie przypisane do kategorii tematycznych czy lokalizacji. Wszystkie kupony są dostępne także przez API zakupów grupowych, co pozwala na integrowanie ich z zewnętrznymi serwisami. Szczegółowe informacje dotyczące API kuponów.

Po co masz tracić czas na przeglądanie wszystkich stron z osobna? Dzięki GoDealla.pl widzisz wszystkie oferty na jednej stronie. Wygodne, prawda?

Aktualnie jesteśmy dostępni w 137 miastach w Polsce. Liczba nowych miast i nasz zasięg stale się powiększa.

Aby przeglądanie ofert było jeszcze bardziej wygodne wyposażyliśmy serwis w dodatkowe funkcje. Jest ich naprawdę wiele i jeśli dobrze je poznasz z łatwością znajdziesz ciekawą zniżkę w swoim mieście. Najważniejsze z nich to:

 • Personalizacja zniżek i newsletter z ofertami, które Ciebie zainteresują. Dzięki szczegółowym kategoriom umożliwiamy odnalezienie faktycznie interesujących użytkownika bonów. Zapisując się do emailingu oznaczamy, które kategorie tematyczne nas interesują i GoDealla wtedy wysyła codziennie nowe powiadomienia.
 • Bony w mojej okolicy (mapa). Z poziomu strony głównej błyskawicznie sprawdzisz czy są dostępne w twojej okolicy ciekawe kupony do restauracji/kina/pubu/SPA czy innego miejsca. Dzięki naszej interaktywnej mapie czerpiącej z zasobów Google Maps obliczysz dystans do miejsca realizacji kuponu (nie zawsze przecież przejazd na drugi koniec miasta jest wart zachodu).
 • Generowane w czasie rzeczywistym statystyki rynku zakupów grupowych. Szczegółowo analizujemy rynek, badając statystyki dodawanych, klikanych i sprzedawanych ofert. Analizujemy efektywność poszczególnych serwisów grupowych. Wnioski, wykresy i raporty publikujemy na blogu oraz w prasie.
 • Szybka wyszukiwarka oraz czytelny i przejrzysty układ. Wychodzimy z założenia, że odnalezienie ciekawych promocji powinno być przede wszystkim łatwe i przyjemne. Na pewno pomoże w tym szybka wyszukiwarka, która natychmiast po wpisaniu słowa przeszukuje bazę deali. Warto pomyśleć także o dopasowaniu widoku zniżek i rabatów do swoich upodobań – wybór spośród trzech opcji:
  • siatka ofert z dużymi, czytelnymi grafikami
  • lista ofert
  • mapa zniżek z naniesionymi punktami wskazującymi dokładną lokalizację
 • Suwak cen. Dysponujesz ograniczonym budżetem? Jeżeli nie chcesz przeznaczyć na kupon więcej niż 100 zł wystarczy, że skorzystać z naszego suwaka cen i wybierzesz lub wpiszesz interesujący Cię zakres kwotowy, a lista ofert zostanie od razu przefiltrowana.
 • Schowek. Wygodny schowek na kupony. Jeśli zdarzyło Ci się natrafić na ciekawy rabat, ale nie miałeś w danej chwili czasu, aby dokładnie sprawdzić warunków oferty, możesz dodać kupon do schowka i sprawdzić na spokojnie później. Dzięki schowkowi nie przegapisz dobrych okazji.
 • Lista Top ofert. Codziennie prezentujemy TOP 5 najlepiej sprzedających się kuponów rabatowych. Dwie oferty ogólnopolskie i trzy regionalne (dostępne na stronie i w mailingu).
 • Ukrywanie ofert. To oczywiste, że nie wszystkie oferty (pomimo, że sporo tańsze) przypadną Ci do gustu i zechcesz z nich skorzystać. Kliknięcie w “ukryj ofertę” spowoduje przeniesienie jej do strefy ofert ukrytych i przy następnej wizycie już jej nie zobaczysz (nawet jeśli będzie nadal aktywna). W ten sposób widok na oferty jest bardziej przejrzysty bo na pierwszym planie będą pojawiać się tylko nowe, być może bardziej Ciebie interesujące oferty.

Cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu. Słuchamy naszych użytkowników i razem z nimi rozwijamy porównywarkę.

Skąd nazwa GoDealla?

Godzilla to całkiem sporych rozmiarów, wywodzący się z Japonii, potwór przypominający wielkiego jaszczura. Znany głównie z filmów bohater kultury masowej (pierwszy film z Godzillą w roli głównej jest z 1954 roku!). Nazwa potwora pochodzi od słów “God” (boski) i “Zilla” (zmutowana jaszczura) co w połączeniu daje “Godzilla”.... ach, no tak, odbiegliśmy od tematu.

U nas jest podobnie, to taka gra słów ze słowem (Go)Deal(la). “Deal” to nic innego jak oferta, którą widzisz na stronie głównej. Słowo “Deal” weszło w obieg mowy potocznej i jest dość często stosowane (jednak nie na tyle, aby użyć go w Scrabblach ;).

GoDealla w mediach. Wyróżnienia i publikacje.

Jako eksperci od kuponów chętnie dzielimy się naszą wiedzą i danymi. Rynek zakupów grupowych to bardzo ciekawy temat, który wzbudza duże zainteresowanie dziennikarzy i mediów. Od czasu naszego startu możemy pochwalić się licznymi publikacjami (komentarze, analizy, wywiady) w największych mediach w Polsce. Na bieżąco dostarczamy najciekawszych informacji z rynku. Opisujemy zmiany oraz trendy. Trzymamy rękę na pulsie!

W 2011 roku nasz serwis otrzymał wyróżnienie od miesięcznika PC Format za najlepszą jakość. Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o kontakt na prasa@godealla.pl.

Przykładowe publikacje:

GoDealla, jako pierwsza i jedyna na rynku wyszukiwarka zniżek, jest objęta badaniami Megapanel. Statystyki i popularność są badane przez firmę Gemius oraz ogólnodostępne w formie miesięcznych raportów.

Jak kupić ofertę?

Kliknięcie w dowolne miejsce (grafika, tytuł, cena, itd.) na ofercie spowoduje przeniesienie na stronę serwisu, gdzie dokonasz transakcji. Kupno oferty będzie możliwe dopiero wtedy, kiedy “uzbiera się” minimalna liczba osób chętnych do zakupu (ustalana przez usługodawcę w konsultacji z przedstawicielem serwisu grupowych zakupów). Coraz częściej jednak do realizacji oferty wystarczy sfinalizowanie transakcji i nie trzeba czekać na to, aż uzbiera się odpowiednia ilość chętnych.

W widoku ofert na liście (jedna pod drugą) przy każdej zniżce jest duży przycisk “Zobacz”. Kliknięcie w niego spowoduje takie samo przekierowanie, jak wyżej opisane.

Serwis GoDealla.pl nie prowadzi sprzedaży kuponów a jedynie pomaga wyszukać rabaty i przenosi użytkownika bezpośrednio na portal grupowy.

Wszelkie pytania dotyczące zakupionych kuponów należy kierować bezpośrednio do działów obsługi portalu. Pełne dale teleadresowe naszych partnerów można znaleźć po kliknięciu w logo serwisu znajdujące się w stopce.

Co agreguje GoDealla?

Jesteśmy poszukiwaczami wszelkiego rodzaju zniżek i promocji. Dzielimy okazje na trzy główne kategorie:

 • Zniżki lokalne – wyróżniamy tu dodatkowo dwie grupy:
  • Oferty zakupów grupowych, czyli płatne kupony zniżkowe na usługi i produkty. Wybierz ofertę, która Cię interesuje, przejdź do serwisu, który udostępnia daną ofertę, zarejestruj się i dokonaj płatności. Po wykonaniu tych czynności stajesz się posiadaczem kuponu uprawniającego do zniżki.
  • Kupony rabatowe - kupony różnią się od zakupów grupowych głównie tym, że są darmowe. Wystarczy wybrać kupon, który nas interesuje, przejść do serwisu, który go udostępnia, zarejestrować się i pobrać kupon. Wydrukowany kupon uprawnia nas do zniżki na zakupy.
 • Kupony turystyczne – są to tak samo oferty zakupów grupowych tyle, że dotyczą turystyki wakacyjnej obejmujące zniżki i promocje na hotele, SPA, pensjonaty, wycieczki i pobyty w Polsce i zagranicą
 • GoDealla Shopping – znajdują się tam oferty zniżkowe na produkty dostępne w ogólnopolskich sklepach internetowych. Pojawiają się najlepsze przeceny oferowane w specjalnie wydzielonych sekcjach na stronach sklepów internetowych, klubów zakupowych i platform e-commerce. Pomagamy znaleźć najlepsze promocje i wyprzedaże z e-sklepów oferujących topowe marki wśród takich segmentów, jak odzież, elektronika, obuwie, książki i wiele innych.

Więcej o idei shoppingu na naszym blogu - przewodnik po wyprzedażach

W jakiej technologii jest wykonany serwis?

Wyszukiwarka zniżek lokalnych i promocji online GoDealla.pl została zbudowana na framework'u Django (napisanym w języku programowania Python). Django jest nowoczesnym narzędziem open source służącym głównie do tworzenia zaawansowanych aplikacji webowych, w których największy nacisk położony jest na jakość, wydajność, szybkość tworzenia i łatwość rozbudowy. Możliwości zastosowań tego framework'a jest bardzo wiele. Z powodzeniem można wykorzystać to narzędzie do zbudowania np.:

 • portali i vortali internetowych
 • serwisy społecznościowe
 • aplikacje wewnątrzfirmowe, np. działające w sieci ekstranet, intranet
 • aplikacje na zamówienie - dedykowane systemy, np. CMSy, czy CRMy

Za kompleksową realizację i wykonanie odpowiada poznańska agencja interaktywna Merix Studio specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach webowych. Agencja działa na rynku międzynarodowym, a w grupie jej klientów są takie marki jak: Volkswagen, HSBC, KLM, The Independent, Deutsche Post, M&S, Tesco, Billabong, Grupa Nokaut, Pepco, Zagłębie Lubin, Morliny, Diamant, Fundacja Dzieci Niczyje i wiele innych…

Informacje o właścicielu

Właścicielem serwisu GoDealla.pl jest GoDealla Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000406039, z kapitałem zakładowym wynoszącym 5.000 zł (pięć tysięcy złotych), NIP 7831685435.

Właścicielem serwisu GoDealla.pl jest GoDealla Sp. z o.o.

GoDealla Sp. z o.o.
ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań.

+48 61 835-94-66

Współpraca:

Problemy i sugestie:

Kontakt dla prasy:

Kamil Kaniuk

Logo serwisu:

Pobierz logo »

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj