59 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 61%

Oferta z: Polska Cuppon

59 zł zamiast 150 zł za ujędrniająco antycellulitowy zabieg brzucha, pośladków lub ud w wyjątkowym Day SPA w Gliwicach. Mikrodermabrazja i ultradźwięki na żelu z kwasem hialuronowym.

Zniżka zakupów grupowych z Zabrza

Ważne

  • Doskonały sposób na ujędrnienie skóry i walkę z cellulitem.Mikrodermabrazja odsłoni nowe pokłady naskórka.Ultradźwięki pobudzają produkcję kolagenu i elastyny.Day Spa to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie tradycję i korzenie Spa czyli orientalną strefę wellness oraz nowoczesną strefę beauty.Gabinet czynny od poniedziałku do piątku: 11:00-19:00.

Warunki

  • Bon obowiązuje na ujędrniająco antycellulitowy zabieg: mikrodermabrazję oraz ultradźwięki na żelu z kwasem hialuronowym. Partie ciała do wyboru: brzuch, uda, pośladki.Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 1 bon.Konieczna rezerwacja telefoniczna: 785 354 649.

Opis szczegółowy

Poczuj ujędniającą i antycellulitową moc ultradźwięków! Z naszym dzisiejszym bonem skorzystasz z zabiegów, które poprawią Twoje samopoczucie w bikini. 
Proponujemy ujędrniająco antycellulitowy zabieg brzucha, pośladków lub ud w wyjątkowym Day SPA w Gliwicach. Pakiet składa się z mikrodermabrazji i ultradźwięki na żelu z kwasem hialuronowym.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Day SPA ul. Oriona 120

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj