Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zabieg na twarz kwasem pirogronowym 35% + kawitacja...

65 zł zamiast 130 zł za Zabieg na twarz kwasem pirogronowym 35% + kawitacja w Salonie Odnowy Biologicznej "KeYo" w Kielcach.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

65 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 65 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska Kuponik4You

65 zł zamiast 130 zł za Zabieg na twarz kwasem pirogronowym 35% + kawitacja w Salonie Odnowy Biologicznej "KeYo" w Kielcach.

Zniżka zakupów grupowych z Kielc

Ważne

  • Kupon obejmuje:Zabieg na twarz kwasem pirogronowym 35% + kawitacja o wartości 130 zł w Salonie Odnowy Biologicznej "KeYo" w Kielcach.MOŻLIWOŚĆ WYDRUKOWANIA KUPONU NA PREZENT (NA KUPONIE UPOMINKOWYM WYDRUKOWANA BĘDZIE JEDYNIE CENA PRZED RABATEM).1 miejsce dla Najlepszego salonu w Kielcach na targach kosmetycznych Venus 2010Szeroki pakiet świadczonych usług.Miła i profesjonalna obsługa.Dogodna lokalizacja salonu przy ul. Kościuszki 52/005 w Kielcach.

Warunki

  • Kupon obejmuje:Zabieg na twarz kwasem pirogronowym 35% + kawitacja o wartości 130 zł  w Salonie Odnowy Biologicznej "KeYo" w Kielcach.Jeden klient może nabyć maksymalnie 1 kuponOferty są skierowane do nowych klientów i nie mogą z nich korzystać dotychczasowi klienci salonu.Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna (numer telefonu podany na kuponie po zakupie kuponu)Rezerwując wizytę należy podać unikalny numer kuponu oraz KOD PIN DEZAKTYWACJI widoczny na kuponieDo Salonu należy zgłosić się z wydrukowanym kuponemOferta nie łączy się z innymi promocjami w salonieW przypadku nie odwołania wizyty min. 24h przed zarezerwowaną datą, kupon przepada Oferta limitowana!!!Termin ważności kuponu 30 dni - w tym momencie należy zarezerwować termin wizyty

Opis szczegółowy

Zabieg na twarz kwasem pirogronowym 35%  - to zabieg oczyszczająco- normalizujący polecany dla posiadaczek cer przetłuszczających się, zaskórnikowych, trądzikowych. Ma działanie silnie bakteriobójcze, sebostatyczne. Dodatkowo rozjaśnia zasinienia, nawilża i wygładza skórę.                                                                                                                         Kawitacja to zabieg, który polega na użyciu fal ultradźwiękowych i ich oddziaływaniu na skórę, poprzez drobne drgania, będące pewnego rodzaju masażem dla skóry. Zabieg pozwoli Ci na usunięcie nadmiaru sebum ze skóry, regulację pracy gruczołów łojowych, usunięcie martwego naskórka i różnego rodzaju zaskórników, dzięki czemu będziesz cieszyć się matową, gładką skórą bez niedoskonałości.                                                                                                                              Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, może być stosowany nawet u osób, posiadających cerę naczynkową oraz wrażliwą.Przeciwwskazania: ciążąlaktacjametalowe implanty na twarzynerwica wegetatywnazaawansowana osteoporoza.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

KeYo Salon Odnowy Biologicznej

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj