O sklepie House

Oceń sklep House

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

House kupony rabatowe 2014

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Listopad 2014

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w House

 • Wszystkie damskie kurtki i płaszcze - 50zł Wygasł

  Kupon ważny do odwołania.

 • Wszystkie damskie kurtki i płaszcze ze zniżką 50 zł Wygasł

  Kupon ważny do odwołania.

 • -40% na wszystko w House! Pobierz kupon z FB i ciesz się tańszymi zakupami Wygasł

  Kupon ważny do: 28.10.2014

 • Tylko dziś 30% zniżki na WSZYSTKO Wygasł

  Kupon ważny do: 15.10.2014

 • Zapłać 30zł mniej za wybrane ubrania marki House Wygasł

  Szczegóły

  1. 1. Promocja obowiązuje w dniach od 10.10.2014 r. do odwołania 2. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym House, posiadających w sprzedaży asortyment marki House. 3. Promocja nie obowiązuje w salonach outletowych. 4. Każdy klient, który w dniach od 10.10.2014 r. do odwołania dokona zakupu wybranych modeli marki House, otrzyma rabat -30 pln na te produkty. Warunkiem otrzymania rabatu jest zakup wybranych modeli z kolekcji House - lista modeli objętych promocją dostępna u sprzedawcy. 5. W promocji biorą udział wszystkie wybrane modele marki House –lista modeli objętych promocją dostępna u sprzedawcy. 6. Promocja łączy się z promocją na paski męskie oraz wybrane modele -10pln. 7. Jeżeli w dniu promocji w salonie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne (poza promocją na paski męskie oraz wybrane modele -10pln) - klient musi dokonać wyboru z której promocji chce skorzystać. 8. Towar zakupiony w promocji podlega zwrotom i reklamacjom na standardowych zasadach. 9. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie w punkcie sprzedaży. Reklamacje rozpatrywane są w każdym sklepie.

  Kupon ważny do odwołania.

 • Wyprzedaż jesiennej kolekcji Wygasł

  Szczegóły

  1. Przecenione artykuły do obejrzenia w folderze sklepu House na Facebooku.

  Kupon ważny do odwołania.

 • Bluzy i jeansy taniej o 30% Wygasł

  Szczegóły

  1. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym House, posiadających w sprzedaży asortyment marki House.Promocja nie obowiązuje w salonach outletowych. W promocji biorą udział wszystkie bluzy oraz jeansy marki House wchodzące do subclassy jogging_tops oraz jeans_trousers, zarówno pełnowartościowe jak i przecenione. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i akcjami promocyjnymi.

  Kupon ważny do: 16.09.2014

 • Drugi T-shirt za 10zł! Wygasł

  Szczegóły

  1. Warunkiem zakupu drugiego t-shirt w promocyjnej cenie 10 zł jest zakup co najmniej jednego t-shirt z kolekcji marki House Ilość rzeczy na paragonie jest dowolna – klientowi przysługuje rabat z każdych 2 sztuk (tańszy t-shirt w cenie 10 zł).

  Kupon ważny do: 16.09.2014

 • Kup bluzę i odbierz T-shirt za 10zł! Wygasł

  Kupon ważny do: 08.09.2014

 • -40% na nową kolekcję w HOUSE! Wygasł

  Kupon ważny do: 02.09.2014

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj