O sklepie House

Oceń sklep House

1 2 3 4 5

Ocena: 0.0/5 Głosów: 0

House kupony rabatowe 2014

Aktywne kody rabatowe i promocyjne - Październik 2014

  • House Zapłać 30zł mniej za wybrane ubrania marki House Zobacz promocję

    Szczegóły

    1. 1. Promocja obowiązuje w dniach od 10.10.2014 r. do odwołania 2. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym House, posiadających w sprzedaży asortyment marki House. 3. Promocja nie obowiązuje w salonach outletowych. 4. Każdy klient, który w dniach od 10.10.2014 r. do odwołania dokona zakupu wybranych modeli marki House, otrzyma rabat -30 pln na te produkty. Warunkiem otrzymania rabatu jest zakup wybranych modeli z kolekcji House - lista modeli objętych promocją dostępna u sprzedawcy. 5. W promocji biorą udział wszystkie wybrane modele marki House –lista modeli objętych promocją dostępna u sprzedawcy. 6. Promocja łączy się z promocją na paski męskie oraz wybrane modele -10pln. 7. Jeżeli w dniu promocji w salonie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne (poza promocją na paski męskie oraz wybrane modele -10pln) - klient musi dokonać wyboru z której promocji chce skorzystać. 8. Towar zakupiony w promocji podlega zwrotom i reklamacjom na standardowych zasadach. 9. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie w punkcie sprzedaży. Reklamacje rozpatrywane są w każdym sklepie.

    Kupon ważny do odwołania.

  • House -40% na wszystko w House! Pobierz kupon z FB i ciesz się tańszymi zakupami Zobacz promocję

    Kupon ważny do: 28.10.2014

Podobne kupony

Wygasłe kupony rabatowe w House

Kody rabatowe i kupony na zakupy w internecie

GoDealla Kupony to idealne miejsce na znalezienie promocji w ulubionym sklepie. Dzięki nam będziesz na bieżąco z aktualnymi kolekcjami i sezonowymi wyprzedażami. Nieustannie przeczesujemy zasoby polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu najlepszych okazji i promocji. Coraz więcej sklepów umożliwia obniżenie wartości koszyka dzięki użyciu specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy tylko kliknąć w wybraną ofertę, skopiować promocyjny kod z naszej strony, wkleić w odpowiednim polu i patrzeć, jak suma do zapłacenia zmniejsza się o 10, 20 czy nawet 50%.

Lubisz kupować, a jeszcze bardziej lubisz oszczędzać na zakupach? Trafiłeś w dobre miejsce. Znajdziesz tu wszystkie aktualne zniżki i kupony do wykorzystania w e-sklepach. Wśród nich te najpopularniejsze i te mniej znane, w sumie kilkaset rabatów i okazji. Wszystkie kupony rabatowe znajdziesz właśnie tutaj, w jednym miejscu! Sprawdź, jakie to proste. Zakupy on-line mogą być jeszcze tańsze niż do tej pory!

Jak to działa?

Top najlepszych okazji dzisiaj